Reklama
Reklama

Tomasz Karolak i Viola Kołakowska wykonują śmiercionośny rytuał. "Razem z Violką praktykujemy"

Tomasz Karolak niespodziewanie znów zaczął opowiadać o swoim życiu u boku Violi Kołakowskiej. Para tworzy jeden z bardziej burzliwych związków w polskim show-biznesie. Aktor tym razem postanowił opowiedzieć o tym, co wraz z ukochaną od pewnego czasu praktykują w domu. To dość niebezpieczny rytuał, który może kosztować nie tylko zdrowie, ale i życie...

Tomasz Karolak to jeden z bardziej znanych aktorów w Polsce. Gwiazdor od lat chętnie udziela wywiadów, w których opowiada o swoim życiu. Niedawno zdobył się na odwagę w show Kuby Wojewódzkiego i wyjawił, że co jakiś czas poddaje się niebezpiecznemu rytuałowi. Bierze w nim też udział matka jego dzieci.

Tomasz Karolak opowiada o niebezpiecznym rytuale

Viola Kołakowska od pewnego czasu znana jest głównie jako głosicielka teorii spiskowych oraz gorliwa przeciwniczka szczepień przeciwko koronawirusowi, w którego istnienie powątpiewa. 

Reklama

Kuba Wojewódzki postanowił nawiązać do tego tematu, wypytując Tomasza o jego podejście do tych dziwnych fascynacji partnerki. 

Okazuje się, że gwiazdor wyraził wielkie zrozumienie dla jej działalności w tym zakresie...

"Violka jest na swojej drodze, coś przechodzi i ja nie mam prawa w to ingerować, to jest jej sprawa. Nie wyrządza nikomu żadnej krzywdy. (...) Przecież ludzie nie muszą jej oglądać ani słuchać, mogą sobie słuchać rządowych" - oznajmił. 

Przy okazji opowiedział, że on i jego partnerka, praktykują pewną ceremonię zapożyczoną od szamański plemion amazońskich.

"Razem z Violką praktykujemy Kambo. Przywiozłem tę fascynację z Ameryki Południowej. To jest jad żaby amazońskiej" - powiedział Tomasz.

Co to jest Kambo? Może zagrażać życiu

Okazuje się, że ceremonia Kambo polega na wpuszczeniu pod skórę rozpuszczonego w wodzie jadu żaby amazońskiej. Substancja w składzie ma ponoć antybiotyki i substancje, które działają przeciwzapalnie.

Amazońskie plemiona wierzą, że jad może pozytywnie wpływać na układ odpornościowy, a także uwalniać organizm od toksyn. Warto również dodać, że ceremonia Kambo może mieć działanie toksyczne, a także powodować silną reakcję alergiczną, co może spowodować śmierć.

Tomasz Karolak - kariera i życie prywatne

Tomasz Karolak urodził się 21 czerwca 1971 roku w Radomiu. Po niezdanym egzaminie do szkoły teatralnej w Warszawie podjął studia na kierunku resocjalizacji na Uniwersytecie Warszawskim. Za czwartym podejściem dostał się do krakowskiej Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej, którą ukończył w 1997 roku. Pracę magisterską obronił dopiero w 2016 roku, w związku z kandydowaniem na stanowisko dyrektora Teatru Ateneum w Warszawie.

Debiutował w teatrze 16 grudnia 1995 roku w roli mistrza ceremonii w spektaklu "Biesy albo Mały Plutarch żywotów nieudanych" według powieści "Biesy" Fiodora Dostojewskiego w Starym Teatrze im. Heleny Modrzejewskiej w Krakowie.

Z nieformalnego związku z modelką Violettą Kołakowską ma córkę Lenę i syna Leona.

Był członkiem komitetu poparcia Bronisława Komorowskiego przed przyspieszonymi wyborami prezydenckimi w 2010 roku i przed wyborami prezydenckimi w 2015 roku.

Zobacz też:

Jest wyrok sądu. Karolak musi oddać pieniądze senatorowi PO

Tomasz Karolak pożegnał się z jedną z produkcji i komentuje: "Absolutnie czuję się lżej"

Perkusista Guns N' Roses oświadczył się byłej dziewczynie Tomasza Karolaka!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Tomasz Karolak | Violetta Kołakowska | Kuba Wojewódzki
Reklama
Reklama
Reklama