Reklama
Reklama

Tomasz Karolak gorzko o „Rodzince.pl”: „Przez 10 lat grałem sztuczną rodzinę”

Tomasz Karolak (51 l.) w programie „Gwiazdozbiór Jaruzelskiej” wyznał, jak ogromną cenę zapłacił za dekadę spędzoną na planie „Rodzinki.pl”. Podczas, gdy widzowie z zachwytem patrzyli na cudowną, zgraną, kochającą się rodzinę Boskich, prawdziwe rodziny Karolaka i Kożuchowskiej nie widywały ich miesiącami.

Minęło 12 lat, odkąd Tomasz Karolak Małgorzata Kożuchowska weszli na plan serialu „Rodzinka.pl”. Jak z perspektywy czasu wspominała aktorka w rozmowie z Jastrząb Post, na udział w seriali namówił ją Karolak:

"Powiedział, że to jest kompletnie inna bajka, zupełnie coś innego. Nowa publiczność, nowa energia: „Masz taki komediowy dryg”. Te zdjęcia próbne wyszły fajnie, wszyscy się śmialiśmy i mówię dobra, ale jeden warunek- trzy sezony max". 

Reklama

Skończyło się na szesnastu…Na planie serialu Kożuchowska i Karolak pracowali z dziećmi, które dorastały na oczach ich i widzów. Większość z nich, jak Maciej Musiał, Julia Wieniawa, Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski z biegiem lat stali się gwiazdami. 

Karolak wyznaje prawdę o "Rodzince.pl"

Do 2020 roku, gdy serial został ostatecznie zdjęty z anteny, perypetie rodziny Boskich oglądały miliony Polaków. Mało kto zastanawiał się, jak ciężka praca się za tym kryje. Jak wspomina Tomasz Karola, serialowy Ludwik Boski, dekada spędzona na planie praktycznie zrujnowała mu życie prywatne. W rozmowie z Moniką Jaruzelską wyznał, jak bardzo ucierpiały na tym jego relacje z dziećmi:

"Teraz cenię sobie bardzo, że mogę pobyć z rodziną. To mnie kręci. Ja grałem przez 10 lat sztuczną rodzinę. To jest psychologicznie ciekawe, że stworzyliśmy sztuczną rodzinę, która przebywała ze sobą więcej niż my w naturalnych rodzinach. I to spowodowało zaburzenia. U wszystkich nas. Cena za „Rodzinkę.pl” jest ogromna".

Karolak jest ojcem dwojga dzieci ze związku z Violą Kołakowską. Chociaż nigdy nie stworzyli tradycyjnej rodziny, aktorowi udało się zbudować silną więź z dziećmi. 10 lat, spędzonych na planie „Rodzinki.pl", skomplikowało ich realacje, Zdjęcia trwały bowiem 6 miesięcy w roku. Jak wyznał  aktor w programie „Gwiazdozbiór Jaruzelskiej”, na fali popularności serialu posypały się propozycje zawodowe, z których żal było nie skorzystać:

"A potem wszyscy chcieli realizować się w innych projektach. Bo przecież skoro grasz w telewizji, to dobrze byłoby zagrać też w filmie fabularnym lub teatrze. Ja i Gośka. A nasze rodziny, nie mając nas, patrzyły na to, jaką my świetną rodzinę budujemy w telewizji. To jest to, co nas dotknęło, również chłopaków grających nasze dzieci. I to było bardzo trudno przejść. I niektóre z tych rodzin, niestety, już przeszły do historii. Taka jest prawda". 

Zobacz też:

Tomasz Karolak pożegnał się z jedną z produkcji i komentuje: "Absolutnie czuję się lżej"

Tomasz Karolak na pielgrzymce! "Fantastyczna duchowa wyprawa"

Sharon Stone straciła partnera. Wszystkiemu winien... botoks!

***

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Tomasz Karolak | Małgorzata Kożuchowska | Rodzinka.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy