Reklama
Reklama

Wszystkie związki Tomasza Karolaka. Z którą z kobiet wytrzymał najdłużej?

Tomasz Karolak (51 l.) to aktor, który pojawia się na szklanym ekranie częściej niż… inni. Największą popularność przyniosły mu seriale „Rodzinka.pl” i „39 i pół”. Jest lubiany przez polską publiczność, jednak niewielu wie o tym, jak bujne ma życie miłosne.

Tomasz Karolak i Ilona Ostrowska

Ten związek pamiętają już nieliczni. Ilona Ostrowska (48 l.) to pierwsza poważna partnerka Tomasza Karolaka. Para poznała się jeszcze na studiach, w latach 90. Była to relacja na odległość, bo Ilona mieszkała we Wrocławiu, a Tomasz w Krakowie. Wydawało się, że wszystko szło tak, jak powinno... Karolak oświadczył się Ostrowskiej!

"Nadeszły romantyczne zaręczyny na Zamojszczyźnie, paliło się w kominku, byli nasi rodzice, padłem przed nią na kolana..." - zdawał relację w jednym z wywiadów.

Reklama

Mieli perspektywy na wspólne życie, jednak... serialowa Lucy zdradziła partnera! Karolak był załamany. Obecnie zdarza się czasem, że aktorzy spotykają się ze sobą zawodowo na planie filmowym i nie widać między nimi dawnych urazów. Jak wiadomo - czas leczy rany.

Wielka miłość z Magdą Boczarską

Związek Tomasza Karolaka z Magdaleną Boczarską rozpoczął się w 2000 roku. Aktorkę można oglądać w produkcjach: "Lejdis", "Idealny facet dla mojej dziewczyny", czy w tytułowej roli w filmie "Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej". Tak jak w przypadku relacji z Ostrowską, Karolak bardzo się zaangażował, jednak to Boczarskiej zależało bardziej... Tworzyli wybuchową, charyzmatyczną parę. Zawsze robili wokół siebie szum.

Magda myślała, że są sobie pisani, jednak w 2006 roku doszło do głośnego rozstania. Okazało się, że Tomasz zdradzał partnerkę z modelką, Violą Kołakowską (45 l.).

Po rozstaniu z Karolakiem Boczarska w 2014 roku związała się z młodym, bardzo dobrze zapowiadającym się aktorem, Mateuszem Banasiukiem (37 l). Para doczekała się syna Henryka (5 l.).

Magda Boczarska została zapytana podczas jednego talk-show o... rolę Karolaka w filmie "Listy do M.": "Czy wpuściłabyś do swojego syna, Henia, św. Mikołaja z gębą Karolaka?".

"Nie. Ja wiem, jakim on jest Mikołajem..." - odpowiedziała szybko.

I choć pytanie padło w kontekście jednej z najpopularniejszych polskich komedii romantycznych, to kto wie, co Magda miała na myśli.

Para chyba w dalszym ciągu się lubi i nie żywi już do siebie urazy. Magdalena Boczarska pochlebnie wypowiedziała się na temat współpracy z Karolakiem na planie filmowym:

"Tomek jest świetnym partnerem... aktorskim" - powiedziała.

Rozdział życia poświęcony Violi Kołakowskiej

Modelka była znana z wybiegów polskich projektantów. Próbowała swoich sił również jako aktorka na scenie teatralnej. Para poznała się podczas nagrań do serialu "Kryminalni".

Viola i Tomek to jedna z par, które w polskim show-biznesie są określane mianem "dziwnych". Karolak zostawił Boczarską dla Violi Kołakowskiej, ale za jakiś czas brukowce podejmowały temat ich wspólnych, zagranicznych wakacji. Jednak Boczarska wkrótce pokazywała się w towarzystwie Mateusza Banasiuka, a Tomek i Viola znów zaczęli kreować się na parę idealną.

Kołakowskiej udało się to, czego nie udało się żadnej innej kobiecie. Usidliła Karolaka! I choć nie chodzi o postawienie go przed ołtarzem, to z pewnością spotkali się na porodówce! Modelka urodziła aktorowi córkę, Lenę (15 l.). Wszyscy myśleli, że to scementuje związek pary. Niestety, nic bardziej mylnego. Tomasz stwierdził, że nie był gotowy na ojcostwo.

Para rozstała się w 2007 roku, a Karolak wkrótce zaczął pokazywać się z Magdaleną Lamparską (34 l.).

Romans na planie "39 i pół"

Magdalenę Lamparską Tomasz Karolak poznał na planie serialu "39 i pół". Aktorka była wówczas bardzo młoda - miała zaledwie 21 lat. Być może imponował jej starszy i bardziej doświadczony kolega.

Nie ukrywali zbyt długo swoich uczuć i w 2009 roku ogłosili, że są razem. Ich relacja była dynamiczna, a głosy w kuluarach były zdecydowane - według warszawskiej śmietanki towarzyskiej Karolak źle ulokował swoje uczucia i powinien był jednak zastanowić się nad odbudowaniem relacji z Kołakowską. Różnica wieku była duża, bo Tomek jest od Magdy 17 lat starszy. To nie była jednak relacja na dobre i na złe. Para się rozstała, a Karolak wkrótce wrócił do Kołakowskiej.

Bezpieczna przystań u Violi

Tomek znów związał się z Violą. Para zdecydowała się na drugie dziecko. Tym razem, w 2013 roku, modelka urodziła chłopca - Leona (9 l.). Choć w tym związku nie zawsze było różowo, narodziny kolejnego dziecka mogły świadczyć o wzmocnieniu relacji Karolaka i Kołakowskiej.

Para udzieliła wywiadu w popularnym czasopiśmie, podczas którego aktor powiedział:

"Przed Violką nigdy nie ukrywałem, że wciąż szukam - wyjaśnił beztrosko - I w związku z tym niczego jej nie obiecywałem. Koledzy mówią mi: Ale ty się fajnie ustawiłeś! Mieszkasz oddzielnie, masz piękną kobietę, dzieci, a jednocześnie jesteś luzak" - opowiadał.

Czytelnicy byli oburzeni. Uznali, że te słowa są dla Violi krzywdzące oraz stawiają samego aktora w dość niekorzystnym świetle. Czy to sygnalizowało, że fani mieli się przygotować na kolejną życiową roszadę Karolaka?

W 2016 roku na deskach teatru IMKA Tomasz Karolak poprosił o rękę matkę swoich dzieci. Viola przyjęła oświadczyny i można by myśleć, że wszystko szło do przodu, a para stanie na ślubnym kobiercu. Nic bardziej mylnego!

"My jesteśmy na takim etapie, że ślub by wszystko popsuł. Wydaje mi się, że tak jest dobrze, jak jest, i na razie nie będziemy tego zmieniać" - skomentował aktor.

Do zmiany stanu cywilnego rzeczywiście nie doszło, jednak... Karolak zdążył wymienić Kołakowską na inną modelkę - Magdalenę Malicką. Plotka o jego nowym związku gruchnęła w 2018 roku. Kobieta w świecie show-biznesu jest znana jako Magda Dziun. Jest byłą dziewczyną rapera Tedego.

Romans Karolaka i Dziun trwał kilka miesięcy, bo modelka nie wytrzymała presji - okazało się, że i ją Karolak zdradzał z Violą. Pod koniec 2018 roku opublikowała na swoim Instagramie oświadczenie, w którym przyznała, że 12-letni romans Karolaka i Kołakowskiej trwa w najlepsze, a ona sama nie będzie w takiej farsie uczestniczyć.

Trudno teraz stwierdzić, czy aktor "Listów do M" wrócił do matki swoich dzieci, i czy ich relacja w końcu wejdzie na wyższy poziom i spotkają się na ślubnym kobiercu. Jedno jest pewne - Tomek ma ewidentną słabość do Violi, więc kto wie?

Zobacz też:

Tomasz Karolak pożegnał się z jedną z produkcji i komentuje: "Absolutnie czuję się lżej"

Tomasz Karolak na pielgrzymce! "Fantastyczna duchowa wyprawa"

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama