Reklama

Reklama

Reklama

Tomasz Lis relaksuje się na wakacjach. Pracuje nad "barkami i bicepsami"

Choć mogłoby się wydawać, że Tomasz Lis (56 l.) jest zakłopotany aferą, która wybuchła przed jego odejściem z "Newsweeka" - nic bardziej mylnego! Były naczelny popularnego tygodnika opublikował właśnie zdjęcia z wakacji na Pojezierzu Mazurskim. Jak widać, bawi się świetnie. Co nowego napisał na profilu?

Tomasz Lis zmęczony aferami, udał się na wakcje

Tomasz Lis, najwyraźniej zmęczony aferami i skandalami ze swoim udziałem, postanowił udać się na wakacje. Nie oznacza to jednak, że ma zamiar odpocząć od mediów społecznościowych.

Wręcz przeciwnie - kontrowersyjny dziennikarz coraz intensywniej udziela się na Twitterze.

Niedawno opublikował serię wpisów dotyczących zatrucia Odry.  Posty najwyraźniej nie spodobały się dużej części internautów, bowiem pod tekstami pojawiło się wiele krytycznych komentarzy.

Reklama

Publicysta musiał także zmierzyć się z niepochlebnymi opiniami po tym, jak wyraził swoje wsparcie dla Bogusława Lindy, który z kolei naraził się fanom wypowiadając się negatywnie o współczesnym feminizmie, ruchach równościowych i akcji #MeToo.

Zła passa nie opuszcza Tomasza Lisa od czasu odejścia z redakcji Newsweeka, którą opuścił w atmosferze skandalu.

Przypomnijmy, że dziennikarz - według zeznań współpracowników - miał być "trudny we współpracy". Pojawiły się też oskarżenia o nieprzyjemną atmosferę w redakcji i opowiadane przez naczelnego obraźliwe i seksistowskie żarty.

Tomasz Lis publikuje zdjęcie w kajaku

Publicysta opublikował właśnie na Twitterze dwie nowe fotografie, na których widzimy go siedzącego w kajaku i prężącego bicepsy. Niektórzy obserwujący chwalą byłego naczelnego "Newsweeka" za zachowanie środków bezpieczeństwa. Na fotkach dziennikarz prezentuje się w pełnym zabezpieczeniu - ma na sobie odpowiednią kamizelkę. "Brawo!" - napisał jeden z internautów. Jednak, czy należy "chwalić kogoś za coś, co jest standardem?" - skomentował ktoś inny.

Bezpieczeństwo w wodzie przede wszystkim!

Jakby nie było - widać, że Tomasz Lis bawi się świetnie: "Polska, jak wiadomo, jest światową potęgą w kajakarstwie. Dziś na Krutyni kilka godzin amatorskiej pracy nad barkami i bicepsami" - napisał chwaląc się formą.

Oby tylko pogoda dopisała w kolejnych dniach wakacji!


Zobacz też:

Jacek Żakowski czeka na powrót Tomasza Lisa. Dziennikarz wróci do stacji Tok FM?

Tomasz Lis bredzi na temat sytuacji z Odrą. Internauci są w szoku!

Skandal z Tomaszem Lisem. Teraz wzywają go do ujawnienia prawdypomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Tomasz Lis

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy