Reklama

Reklama

Reklama

Tatiana Okupnik chciała uciec od męża i dzieci. Wstrząsające wyznanie: "Mama idzie w długą"

Tatiana Okupnik (44 l.) podzieliła się intymnymi szczegółami z prywatnego życia. Dwie ciąże, które przypłaciła depresją, a także dolegliwości fizyczne doprowadziły wokalistkę na skraj własnych emocji. Artystka udzieliła szczerego wywiadu, a także zapowiedziała singiel z nowej płyty, który wymownie nazywa się "Mama idzie w długą".

Tatiana Okupnik zakończyła karierę wokalistki zespołu Blue Café i całkowicie poświęciła się macierzyństwu. Kobieta wyprowadziła się do Stanów Zjednoczonych. Po latach powróciła do show-biznesu pojawiając się jako dodatkowa jurorka w programie "Mask Singer".

Tatiana Okupnik chciała uciec od męża i dzieci

W 2013 r. Tatiana Okupnik wyszła za mąż za Michała Micielskiego (39 l.). Ceremonia była utrzymana w tajemnicy, lecz pierwsze zdjęcie umieścił na Twitterze Marcin Gortat. Mąż Tatiany jest menedżerem sportowca. Para w 2015 roku zamieszkała w Waszyngtonie na stałe.

Reklama

Dla jednych kobiet macierzyństwo jest stanem, w którym ciało zmienia się minimalnie. Jednak dla Tatiany Okupnik pierwszy poród był tragedią, której długo nie zapomni. Nie dość, że trwał od 34 godziny, to jeszcze wokalistka po czasie wyznała, że lekarze dosłownie rozerwali jej ciało. Na szczęście córeczka, Matylda (6 l.) urodziła się zdrowa.

Tatiana Okupnik dwukrotnie walczyła z depresją

Przykre doświadczenia zaczęły rzutować na kondycję psychiczną wokalistki. W odzyskaniu wiary w siebie zaczęły pomagać jej filmiki na Instagramie, na których opowiada o swoich odczuciach.

Niedługo później Tatiana Okupnik urodziła synka, Tymka (4 l.). Piosenkarka ponownie musiała zmierzyć się z depresją. 

Okazało się, że inne kobiety również zmagają się z takimi samymi problemami, jak Tatiana, zarówno psychicznymi, jak i fizycznymi. Słowa Tatiany pozwoliły innym kobietom 

Tatiana Okupnik: "Mama idzie w długą"

Nadchodzący singiel Tatiany Okupnik nazywa się "Mama idzie w długą". Jest efektem doświadczeń związanych z macierzyństwem i szukaniu drogi do ponownego szczęścia. Singiel będzie dostępny od 19 sierpnia 2022 roku na platformach streamingowych.

Zobacz także:

Tatiana Okupnik wyznała intymny sekret! Dlaczego zdecydowała się na plastykę pochwy?

Tatiana Okupnik pokazała, jak wyglądają jej nogi po porodzie\

Dramat Tatiany Okupnik! Tak szczera nie była nigdy

"The Voice of Poland" 2022. Kto w jury według Wikipedii? Steczkowska, Tomson, Baron i... 


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Tatiana Okupnik

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy