Reklama

Reklama

Reklama

Tatiana Okupnik po raz pierwszy pokazała córeczkę!

Tatiana Okupnik (39 l.) niechętnie dzieli się publicznie swoim życiem rodzinnym. Na jej profilu na Instagramie jest trochę zdjęć obrazujących jej prywatność, ale są one dość oszczędne w formie i liczbie. Teraz wokalistka postanowiła uchylić rąbka tajemnicy i... pokazała zdjęcie córeczki!

Tatiana Okupnik w 2013 roku wyszła za mąż za przyjaciela Marcina Gortata, Michała Micielskiego. Dwa lata po ślubie para przeniosła się do USA. Od tamtej pory słuch po wokalistce niemalże zaginął. Wycofała się z show-biznesu i zajęła rodziną. 

Artystka bardzo chroni swoją prywatność. Nie dość powiedzieć, że o jej dwóch ciążach świat dowiedział się już po fakcie. I to od samej zainteresowanej! 

We wrześniu 2016 roku Tatiana poinformowała, że urodziła córeczkę. Dziecko otrzymało imię Matylda. Przy wpisie na Instagramie wokalistka opublikowała fotkę stópek dziewczynki. Nie była jednak skora do podzielenia się jej wizerunkiem. Aż do teraz! 

Reklama

W mediach społecznościowych Okupnik pojawiło się zdjęcie prawie 2-letniej Matyldy. Dziewczynka pozuje z ogromną cukinią z przydomowego ogródka. "Jaka matka taka córka", "Lubimy jeść" - ogłosiła Tatiana za pomocą hasztagów. 

Teraz pozostaje czekać na zdjęcie synka Tymona, który na świat przyszedł kilka miesięcy temu.

*** 
Zobacz więcej materiałów:

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Tatiana Okupnik

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy