Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Tatiana Okupnik pokazała męża! Ona sama jest nie do poznania!

Tatiana Okupnik (39 l.) rzadko pokazuje momenty ze swojego życia prywatnego i bardzo chroni rodzinę przed mediami. Tym razem jednak zrobiła wyjątek.

Niedawno drugi raz została mamą. Ta życiowa rewolucja sprawiła, że wokalistka wycofała się z show-biznesu i bardziej skupiła na rodzinie. W 2013 roku piosenkarka poślubiła menedżera Marcina Gortata (34 l.), Michała.

Reklama

W sierpniu 2016 roku urodziła córkę Matyldę, a w kwietniu 2018 roku na świat przyszedł syn, Tymon. Gwiazda raczej nie pokazuje zdjęć ze swoimi bliskimi, ale tym razem, kiedy wybrała się razem z mężem na koncert Beyonce (36 l.) w Warszawie, postanowiła pochwalić się uroczym zdjęciem z ukochanym.

Na zdjęciu widzimy małżonków, ale niestety przez różnicę wzrostu twarz Michała nie załapała się w kadrze. Za to uchwycona w całej okazałości została Tatiana, która tuli się do partnera.

Odkąd zrezygnowała z funkcjonowania w mediach, bardzo się zmieniła. Długie włosy i trochę pulchniejsza twarz sprawiają, że celebrytka jest nie do poznania. Fani jednak są zachwyceni jej metamorfozą i gorąco kibicują Tatianie. 

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Tatiana Okupnik

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje