Reklama
Reklama

"The Voice of Poland" 2022. Wyciekła lista, kto zasiądzie w jury! Znamy dwa nowe nazwiska

"The Voice of Poland" powraca na jesień 2022 do ramówki telewizji polskiej. Trzynasta już edycja muzycznego show nie miała jeszcze potwierdzonego pełnego składu jury-trenerów. Wiadomo było jedynie, że niezmiennie będą w jury Tomson i Baron, a nową umowę podpisała Justyna Steczkowska. Kim są nowe osoby w jury?

"The Voice of Poland" wraca do TVP. Muzyczne show, w którym odkrywane są wokalne talenty, pokochało miliony widzów. Niektóre kariery rozwinęły się na tyle, że byli godnymi reprezentantami w konkursie Eurowizji (Krystian Ochman). W programie też udział brali Sarsa, Rafał Brzozowski, czy Natalia Nykiel. 

O nowych zwycięzcach 13. edycji "The Voice of Poland" będą teraz decydowały dwie nowe osobistości ze świata muzyki i show-biznesu.

Reklama

"The Voice of Poland" 2022. Kto w jury według Wikipedii?

Dobrze znane dwa nazwiska to oczywiście duet Tomson i Baron, a także w wywiadzie dla Pomponika, Justyna Steczkowska zdradziła, że podpisała nową umowę z TVP.

Justyna Steczkowska podczas tegorocznego festiwalu w Opolu wyznała, że niestety nie wie, kto mógłby siedzieć na kolejnych dwóch fotelach jury: "Na pewno będzie Thomson i Baron, bo to jest filar tego programu i oni są oboje fantastyczni. Wiem, że nie będzie Sylwii niestety. Ona ma dużo swojej pracy. Natomiast kto jeszcze będzie siedział na tych dwóch fotelach, mówiąc szczerze, nie wiem jeszcze. Nie pytałam. Ja kocham wszystkich i fajnie mi się z ludźmi pracuje".

Okazuje się, że Edyta Górniak odrzuciła propozycję, twierdząc, że "straciła zaufanie do Steczkowskiej".

Tymczasem na Wikipedii można znaleźć informacje, kto pojawi się w 13. edycji "The Voice". Czy jest to prawda?

"The Voice of Poland" 2022. Tatiana Okupnik

Tatiana Okupnik po opuszczeniu zespołu "Blue Cafe" przeszła w tryb rodzinny i zajęła się swoimi dziećmi. Powrót do telewizji zaliczyła w TVN, gdzie była "dodatkowym członkiem jury" w jednym z odcinków "Mask Singer". Czekalibyście na jej powrót?

"The Voice of Poland" 2022. Piotr Kupicha

Według Wikipedii, do telewizji miałby też powrócić Piotr Kupicha, znany szerzej jako wokalista zespołu "Feel".

Jak udało się dowiedzieć Pudelkowi: "Lista nie jest prawdziwa. Nie ma jeszcze ustalonego składu jury. Na pewno w nowej edycji nie zobaczymy Sylwii Grzeszczak i Edyty Górniak, to wiemy już dziś" - zdradziła portalowi osoba z produkcji programu.

"The Voice of Poland" 2022 bez Sylwii Grzeszczak

Zgodnie z informacjami pod koniec 2021 roku, Sylwia Grzeszczak ze względu na własne plany zawodowe nie weźmie udziału w kolejnej edycji show TVP.

Kogo chcielibyście zobaczyć na fotelu trenera w "The Voice"?

Zobacz też:

Edyta Górniak nie pozostała obojętna. Na licytację wystawiła SWOJĄ bardzo cenną rzecz

SEBALALA GATE: Fabijański i Rafalala. Aktor grozi fanom na Instagramie?

Jarosław Kuźniar o hejcie i dlaczego odszedł z TVN: "Nie pozostaje nic innego niż wk***ienie"

Dagmara Kaźmierska pochwaliła się zdjęciem z młodości. "Cudowna"

"Nowe" ogromne usta Adele. Zdjęcia bez makijażu mówią wszystko

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama