Reklama
Reklama

Talk-show "Kuba Wojewódzki" kiepsko przędzie. Wyniki dużo gorsze niż rok temu

Choć program "Kuba Wojewódzki" wciąż przyciąga liczne rzesze widzów, najnowsze statystyki wskazują na spadek oglądalności w porównaniu z poprzednim rokiem. Jak się okazuje, jesienią tego roku program gromadzi średnio 565 tys. widzów, co stanowi spadek o 126 tys. w stosunku do początku sezonu w roku poprzednim.

Premiera sezonu była (jedynym) sukcesem

Od 5 września, kiedy program powrócił na antenę TVN w godzinach wieczornych, największe zainteresowanie wzbudził pierwszy odcinek, przyciągając 638 tys. widzów. Wtedy to na kanapie u Wojewódzkiego zasiedli Caroline Derpienski i Marcin Hakiel.

Zaproszenie wystosowane pod adresem przesympatycznej Caroline spotkało się wtedy z bardzo dużym oddźwiękiem ze strony innych osobistości show-biznesu.

Apele o bojkot premiery "Kuby Wojewódzkiego"

"Oto goście programów Moniki Jaruzelskiej i Kuby Wojewódzkiego. Niejaka Caroline D., która zasłynęła m.in. z obrażania Katarzyny Nosowskiej, Sandry Kubickiej czy Anji Rubik oraz pan Jakimowicz, którego wyrzuciła nawet TVP za, delikatnie mówiąc, 'nieprzyzwoite zachowania'. Dziennikarze pewnie by ich nie zaprosili, gdyby nie klikalność. Oburza cię ten wybór? Nie klikaj! Nie oglądaj! Nie zwiększaj oglądalności" - apelowała między innymi utalentowana aktorka Aleksandra Popławska.  

Reklama

My widzowie głusi byliśmy jednak na te napomnienia.

Wojewódzki musiał tłumaczyć się z zaproszenia Derpienskiej

Zaproszenie Caroline do programu "Kuba Wojewódzki" wywołało taką falę negatywnych komentarzy, że aż sam "król TVN-u" musiał zstąpić z tronu, by wydać oświadczenie o "tolerancji" i "roli mediów". Innymi słowy, wytłumaczyć się ze swojej decyzji.

"Programy typu talk show nie tworzą gwiazd. Nie kreują nowej rzeczywistości. One ją pokazują taką, jaka ona jest. Stworzona, wyprodukowana, wyklikana gdzie indziej. Nie podoba ci się jej obraz, nie rzucaj kamieniem w lustro, tylko sięgnij głębiej. Bo ja jestem zwierciadłem czyjejś ciekawości, która do poziomu gwiazd wynosi czasem jednostki zagadkowe. Od lat" - brzmiał fragment tego tekstu.

Kolejne odcinki "Kuby Wojewódzkiego" tracą widzów

Jesienią 2022 roku program Wojewódzkiego cieszył się znacznie większym zainteresowaniem - średnio 691 tys. widzów oglądało trzy pierwsze odcinki nowego sezonu. Teraz to średnio 565 tys. widzów - o 126 tys. mniej. 

Czy trend spadkowy będzie się utrzymywał, czy może program zaskoczy nowymi gośćmi?

Zobacz też:

Anna Markowska i Kuba Wojewódzki nadal razem? Modelka uchyliła rąbka tajemnicy

Kuba Wojewódzki spaceruje nocami z tajemniczą brunetką. Poruszenie na całą Polskę. Czy to naprawdę Ona?

Anna Markowska potwierdziła związek z Kubą Wojewódzkim. Tak się poznali

 


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Kuba Wojewódzki
Reklama
Reklama
Reklama