Reklama
Reklama

Kuba Wojewódzki spaceruje nocami z tajemniczą brunetką. Poruszenie na całą Polskę. Czy to naprawdę Ona?

Ostatnie dni Kuba Wojewódzki spędzał w Sopocie, gdzie pojawił się na Top of the Top Festiwalu. Jak się okazuje, poza Operą Leśną dziennikarz nie próżnował i spędzał czas z pewną tajemniczą brunetką. Celebryta został przyłapany podczas spaceru ulicami miasta o 3 nad ranem.

Kuba Wojewódzki stara się bardzo chronić swoją prywatność. Celebryta rzadko opowiada o swoim życiu uczuciowym, ale uwielbia prowokować na swoim Instagramie. Kuba często publikuje tam różne części ciała kobiet i nigdy nie jest do końca pewne, do kogo należą - nowej partnerki, przyjaciółki czy może modelki. 

Kuba Wojewódzki przyłapany w towarzystwie tajemniczej brunetki

Ostatnio gwiazdor był jednym z gości Top of the Top Festiwalu w Sopocie, na którym wystąpili między innymi: m.in.: Katarzyna Nosowska, Urszula, Kayah, Julia Wieniawa, Agnieszka Woźniak-Starak, Michał Szpak oraz Ralph Kamiński. Sam Wojewódzki zaliczył także krótkie wejście na scenę.

Reklama

Kuba doskonale bawił się także po koncertach w Operze Leśnej. Został bowiem przyłapany o 3 nad ranem jak przechadza się ulicami Sopotu w towarzystwie pięknej brunetki. Kobieta miała na sobie wyjątkowo krótką kreację, niewystającą spod białej marynarki, a do tego ubrała buty na wysokich szpilkach. Na zdjęciach nie widać jej twarzy, ale wśród fanów pojawiły się spekulacje, że przypomina byłą partnerkę Wojewódzkiego, modelkę Annę Markowską. Czy to faktycznie Ona?

Przypomnijmy, że Kuba Wojewódzki doskonale zna Sopot. Celebryta ma tu swój lokal i apartament. 

Gwiazdor ujawnił niedawno w rozmowie z Krzysztofem Stanowskim, dlaczego nigdy nie zdecydował się na poważny związek i ślub. "Jestem permanentnym singlem z wyboru. Nie dlatego, że ciągle źle wybieram, tylko dlatego, że ten rodzaj singielstwa daje ci niezwykłe walory swobody - życiowej, obyczajowej." - powiedział. 

Zobacz też:

Wojewódzki dołożył do pieca ws. afery z Hakielem i Cichopek. Jest odpowiedź

Była Wojewódzkiego świeciła nóżkami do nieba. Umięśnione nózie przyciągały wzrok

Już wiadomo, czemu Magda Gessler zniknęła. Pilnie poinformowała o poważnej operacji

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Kuba Wojewódzki | Anna Markowska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy