Reklama
Reklama

Anna Markowska i Kuba Wojewódzki nadal razem? Modelka uchyliła rąbka tajemnicy

Anna Markowska to modelka, influencerka i bizneswoman, która zasłynęła dzięki udziałowi w znanym programie "Top Model". Od 2022 jej życie prywatne łączone jest z Kubą Wojewódzkim (60 l.). Niestety, niektórzy plotkują, że celebryci mają kryzys, inni zapewniają, że rozpad związku nastąpił dawno temu. Co na ten temat ma do powiedzenia gwiazda?

Anna Markowska nie czyta plotek. Wszystko z jednego powodu

Modelka Anna Markowska w jednym z ostatnich wywiadów zdradziła, jak wygląda jej relacja z Kubą Wojewódzkim. Wypowiedź zaczęła od stwierdzenia, że nie żyje mediami i nie jest zbyt zainteresowana plotkami. Wygląda więc na to, że doniesienia o rozstaniu z 60-letnim dziennikarzem są jej obce.

"Nie czytam tego, co piszą w mediach. Ważne, żebym dobrze się czuła, szczęśliwa i zadowolona. Życzę tego każdemu. [...] Jest mi przykro, jak widzę, ile złości ktoś wylewa w internecie. Mam świadomość, że to musi być bardzo smutny człowiek" - opowiadała Plejadzie.

Reklama

Anna Markowska o zabawie. Nie poleca życia mediami

Markowska i Wojewódzki mimo niechęci do plotek decydują się szokować publiczność. Niedawno pojawili się razem podczas festiwalu w Sopocie, przez co szepty o singielskim życiu modelki na chwilę ucichły. Podczas koncertów świetnie się bawili.

Anna w kolejnej części wywiadu wprost oznajmiła, że razem z Kubą podjęli decyzję, by nieco wrzucić na luz:

"Trzeba się tym bawić. Jeżeli będziemy do tego podchodzić poważniej i brać do siebie wszystko, co napiszą, to można zwariować. Nie polecam nikomu żyć mediami".

Anna Markowska o związku z Wojewódzkim. Nie są już parą?

"Czy zatem wciąż jest związana z Kubą Wojewódzkim?" - dopytywał dziennikarz.

"Tego już nie powiem. Bawimy się dalej" - skwitowała.

Wielu uważa, że para może nie chcieć przyklejać sobie plakietki zajętych osób. Do tego słowa modelki dość dobrze pasują do wizerunku wiecznego singla, który próbuje budować wokół siebie Kuba Wojewódzki.

Kuba Wojewódzki to wieczny singiel. Może zmienić go koniec kariery?

Skoro o plakietce singla mowa, w rozmowie z Krzysztofem Stanowskim Kuba tak mówił o sobie:

"Jestem permanentnym singlem z wyboru. Nie dlatego, że ciągle źle wybieram, tylko dlatego, że ten rodzaj singielstwa daje ci niezwykłe walory swobody - życiowej, obyczajowej".

Niestety, wielu już dziś uważa, że Kuba wchodzi w okres zawodowej stagnacji, a to może pociągnąć za sobą szereg życiowych zmian.

Specjalista jasno wypowiedział się o przyszłości Wojewódzkiego. Nie wróży mu sukcesu

"Stagnacja rozwoju kariery Kuby wynika w mojej ocenie z jego lenistwa. Osiągnął stan, w którym pewnych wyzwań nie chce mu się podejmować. Ryzyko dla kariery Kuby nie leży w jego zachowaniach czy wypowiedziach. To ryzyko wynika z czynników pokoleniowych i technologicznych. Kuba jest gwiazdą ery telewizji, a era ta się kończy" - w rozmowie z Wirtualnymi Mediami wyjaśnił Adam Grzegorczyk, medioznawca z Wyższej Szkoły Promocji, Mediów i Show Businessu w Warszawie.

Następnie dodał, że Kuba przestaje być na czasie, bo nie nabył pewnych... umiejętności.

"Dotychczas Kuba nie ujawnił talentu czy umiejętności w takich formach komunikacji, które są pożądane przez młode pokolenia odbiorców. Z drugiej strony, zbliża się do wieku emerytalnego i nie możemy oczekiwać, żeby jego aktywność nadal rosła" - podsumował.

Czy po karierze przyjdzie czas na stabilny związek? Czas pokaże...

Czytaj też:

Była Wojewódzkiego świeciła nóżkami do nieba. Umięśnione nózie przyciągały wzrok

Kuba Wojewódzki spaceruje nocami z tajemniczą brunetką. Poruszenie na całą Polskę. Czy to naprawdę Ona?

Wojewódzki już nie ukrywa związku z Markowską. Pokazali się razem na koncercie

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anna Markowska | Kuba Wojewódzki
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy