Reklama
Reklama

Wojewódzki wrzucił zdjęcie z nagą kobietą. Ma już nową wybrankę?

Kuba Wojewódzki przyzwyczaił już publikę do tego, że ma słabość do pięknych kobiet i szybkich aut. Na przestrzeni lat spotykał się z wieloma sławnymi artystkami i celebrytkami, a ostatnio głośno jest o jego relacji z Anną Markowską. Teraz gwiazdor TVN-u postanowił dolać oliwy do ognia i do sieci wrzucił roznegliżowane zdjęcie kobiety! Kim jest tajemnicza brunetka?

Kuba Wojewódzki: jego sławne partnerki

Kuba Wojewódzki znany jest z niestabilności uczuć. Showman w ciągu swojej medialnej kariery spotykał się z wieloma sławami. Jego pierwszym głośnym romansem była relacja z Anną Muchą. Zakochani spędzili ze sobą cztery lata, a dziś twierdzą, że nadal się przyjaźnią. Drugi długi związek Kuba stworzył z modelką Renatą Kaczoruk. Pojawiły się pogłoski, że prezenter ma na swoim koncie zauroczenie Anną Czartoryską i Olgą Bołądź. Ostatnio gwiazdor TVN-u utrzymuje, że jego wybranką jest modelka znana z "Top Model" i udawanego romansu z Paweł Delągiem, Anna Markowska.

Reklama

59-latek postanowił po raz kolejny wzbudzić zainteresowanie w mediach i do sieci wrzucił roznegliżowane zdjęcie kobiety!

Kuba Wojewódzki pokazał zdjęcia nagiej kobiety. To jego wybranka?

Kuba Wojewódzki uwielbia być w centrum zainteresowani, a gdy tylko zrobi się o nim cicho w prasie, ten daje powody do plotek na swój temat. Przykładem tego jest jego ostatnia publikacja w mediach społecznościowych. Prezenter wybrał się na wczasy do Meksyku, skąd raczy fanów zdjęciami i relacjami z podróży. Showman pokazał kadry z plaży, ale większą popularnością cieszy się fotka spod prysznica.

59-latek na Instagramie dodał ujęcie z nagą kobietą, która zażywa kąpieli. Publika w mig zareagowała na post i zastanawia się, czy ową niewiastą jest Anna Markowska. Internauci mają co do tego wątpliwości, gdyż przedstawiona tajemnicza brunetka ma znacznie krótsze włosy od wybranki gwiazdora.

"Dziś rano trochę padało..." - podpisał zdjęcie nagiej kobiety.

Czyżby Wojewódzki oprócz Markowskiej na wojaże zaprosił jeszcze inną z pań? Wszystko wskazuje na to, że jest taka możliwość, gdyż prezenter w kolejnym poście napisał "tylko nasza trójka", sugerując, że wczasy spędza jeszcze z dwiema osobami.

Myślicie, że związek z modelką należy już do przeszłości, a naga kobieta to nowa partnerka Kuby?

Przeczytajcie również:

Kuba Wojewódzki zrobił wielką niespodziankę fanom. Pokazał, jak obecnie wygląda jego rodzony brat!          

Wojewódzki dawno nie był tak wściekły. Prosi internautów o pomoc w sprawie "kryminalisty"

Renata Kaczoruk uciekła z Polski. Była ukochana Kuby Wojewódzkiego nie dawała już rady!    

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Kuba Wojewódzki | Anna Markowska
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy