Reklama

Sandra Kubicka

Sandra Kubicka jest polską modelką pracującą w Polsce i Stanach Zjednoczonych. Na swoim koncie ma występy w teledyskach, sesje zdjęciowe oraz kampanie reklamowe. Pojawiła się również na okładce amerykańskiego „Playboya”. Co wiemy o modelce?
Sandra Kubicka - najważniejsze informacje
Sandra Kubicka /Jerzy Dudek/Dzień Dobry TVN /East News

Sandra Kubicka - najważniejsze informacje

 • Data urodzenia:

  22.01.1995

 • Miejsce urodzenia:

  Łódź

 • Kraj urodzenia:

  Polska

 • Rodzina i związki:

 • Zawód:

  model/ka

Sandra Kubicka jest polską modelką pracującą w Polsce i Stanach Zjednoczonych. Na swoim koncie ma występy w teledyskach, sesje zdjęciowe oraz kampanie reklamowe. Pojawiła się również na okładce amerykańskiego „Playboya”. Co wiemy o modelce?

Młodość

Sandra Kubicka urodziła się 22 stycznia 1995 roku w Łodzi. Od siódmego roku życia była wychowywana przez babcię, ponieważ jej matka wyjechała za pracą do USA. Wychowywała się również bez ojca. Kiedy była nastolatką, jej rówieśnicy wyśmiewali się z niej i nie wierzyli, że w ogóle ma mamę. W wieku 12 lat przeniosła się razem z rodziną do USA i zamieszkała w Miami. Po latach jej relacja z matką się polepszyła i teraz Kubicka określa ją mianem przyjaciółki. Dorastanie w Stanach Zjednoczonych przyczyniło się do tego, że Sandra stała się bardziej otwartą osobą. 

Kariera

Sandra Kubicka zaczęła swoją przygodę z modelingiem w wieku trzynastu lat. Za namową swojej matki wzięła udział w konkursie na modelkę, który był organizowany w jednym z centrów handlowych w Miami. Sandra dotarła do finałowej części programu, jednak wycofała się, ponieważ ostatnim zadaniem było zaprezentowanie swojego talentu. Mimo to po kilku tygodniach organizatorzy zaproponowali jej kontrakt z agencją Next Model Management. I właśnie ten moment okazał się przełomowy.

W Polsce modelka jest reprezentowana przez agencję Małgorzaty Leitner „Avant Models”. Sandra Kubicka pełni tam również rolę wykładowczyni i uczy dziewczyny tego, jak wygląda świat modelingu. 

Przełomowym momentem w karierze Sandry Kubickiej było wystąpienie w teledysku Romeo Santosa w 2012 roku. Wtedy po raz pierwszy znalazła się na planie przed kamerą. Po tym występie otrzymywała liczne propozycje. Nawet Universal Studios zaproponowało jej rolę w filmie. Później wystąpiła jako główna modelka w teledyskach Austina Mahone i Johnny’ego Reida. Natomiast w 2015 roku była jedną z głównych modelek platformy Asos. 

Sandra Kubicka brała również udział w kampaniach reklamowych dla takich marek jak Alexia, Bonprix, Asos, czy Delia. Zdjęcia z sesji, w których brała udział, publikowały największe magazyny modowe. Można do nich zaliczyć „Glamour”, „Cosmopolitan”, czy „InStyle”. W 2017 roku można ją było także zobaczyć na okładce amerykańskiego wydania magazynu „Playboy”. Pojawiła się także w wydaniach polskich i węgierskich. Kubicka uczestniczyła w komercyjnych kampaniach marek bielizny i strojów kąpielowych takich jak Moiess, czy Esotiq. Ponadto po Joannie Krupie jest drugą Polką, której sesję opublikował magazyn „Treats”. Natomiast magazyn „Maxim” umieścił ją na liście stu najseksowniejszych osób Ameryki. W 2019 roku na okładce francuskiego wydania pojawiło się też nagie zdjęcie modelki. 

Życie prywatne

Sandra Kubicka chętnie dzieli się informacjami ze swojego życia prywatnego. Do końca 2017 roku była w związku z 16 lat od niej starszym francuskim DJ-em, Cedricem Gervaisem. Natomiast w 2019 roku modelka związała się z brazylijskim biznesmenem, Kaio Alvesem Goncalvesem, z którym była zaręczona. Jednak i ten związek nie przetrwał próby czasu, ponieważ w 2020 roku para się rozstała i wtedy Sandra zdecydowała się na powrót do Polski.
Sandra Kubicka wyznała, że w 2019 roku zdiagnozowano u niej PCOS, czyli zespół policystycznych jajników. Ta choroba wywołała u niej przyrost wagi o 17 kilogramów oraz problemy z cerą. 

W 2020 roku modelka była także związana z Wiktorem Waligórą. Ten związek nie przetrwał. Następnie gwiazda poczuła motyle w brzuchu do Aleksandra Milwiw-Barona z zespołu "Afromental". Para chętnie pokazuje się razem i snuje poważne plany, o czym chętnie opowiada w mediach. 

Sandra Kubicka jest odważną kobietą, która zdecydowała się na trudny zawód. Jednak mimo wszelkich przeciwności świetnie sobie radzi. Jakie sukcesy jeszcze odniesie w modelingu?

Sandra Kubicka - Wiadomości

Sandra Kubicka - Zdjęcia

Sandra Kubicka - Wideo