Reklama
Reklama

Kubicka komentuje plotki o rozstaniu z Baronem, dodając zdjęcie tylnych walorów: "Wybieram siebie"

Sandra Kubicka (27 l.) obecnie doskonale bawi się na Santorini. Celebrytka jest świadkową na ślubie swojej koleżanki. Niestety, u jej boku nie ma ukochanego Barona. Od jakiegoś czasu coraz głośniej słyszy się o kryzysie w ich związku. Celebrytka postanowiła skomentować całą sytuację w dosadny sposób. Dzięki temu plotki ucichną?

Sandra Kubicka zakochała się w Baronie w 2021 roku, czyli niedługo po tym, jak mężczyzna rozstał się z dotychczasową partnerką, Blanką Lipińską. Czyżby uczucia Sandry i Alka powoli się wypalało? Na jej Instagramie jest coraz mniej zdjęć z ukochanym. Denerwowana pytaniami o kryzys i rozstanie celebrytka postanowiła utrzeć nosa i... pokazała zdjęcie swojego tyłu!

Reklama

Sandra Kubicka rozstanie z Baronem komentuje zdjęciem tylnych walorów: "Wybieram siebie"

Celebrytka zostawiła ukochanego w Polsce, który przygotowuje się do odcinków kolejnej edycji "The Voice of Poland". Sama zaś wyjechała za granicę, aby być świadkową na ślubie swojej dobrej koleżanki.

Sama Sandra też dodaje oliwy do ognia publikując zdjęcie swoich tylnych walorów i opatrując je opisem "Wybieram siebie". W połączeniu ze znikomą ilością zdjęć na Instagramie z ukochanym, wniosek może nasuwać się ludziom tylko jeden - kryzys i rozstanie przed nimi, lub już za nimi.

Sandra Kubicka wkurzona pytaniami o jej rozstaniu z Baronem

Sandra Kubicka takie pytania uważa za wysoce niestosowne i uważa, że wchodzenie z butami w życie prywatne to kwestia złego wychowywania kobiet w Polsce.

"Wiem, że w Polsce jest ciężkie do pojęcia dla wielu, gdzie matki wychowują swoje córki od małego i uczą, że mają siedzieć w domu i nie odzywać się, i obierać staremu ziemniaki. Jest 2022. Otwórzcie głowy na inne perspektywy" - napisała na Instagramie.

Być może ma trochę racji, ponieważ celebrytka otwarcie mówi, że zainwestowała w swój rozwój duchowy i psychoterapię. Może teraz lepiej rozumie zachowania mężczyzn? Nie mogła się oprzeć, aby odpisać internaucie na komentarz dotyczący rozstania.

"Boże, ludzie, a czy ja wszędzie muszę być z Alkiem? Każde z nas ma obowiązki. Ja jestem świadkową na ślubie moich przyjaciół, a on nagrywa "The Voice". Wrzuciłam ostatnio podcast, w którym rozmawiałam z panią psycholog o tym, jak żyję z mężczyzną, a nie na mężczyźnie i myślałam, że doleciało, ale ewidentnie nie do wszystkich. Czy my musimy być wszędzie razem non stop?"

To będzie rozstanie, czy nie będzie?

Zobacz też:

Baron rzucił alkohol. Teraz chwali się abstynencją. "Wypiłem tyle, ile powinienem". Co na to Kubicka?

Kubicka sprzedaje drogie suplementy dla "aktywnych seksualnie". Farmaceuta demaskuje skład produktu

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Sandra Kubicka | Aleksander Milwiw-Baron
Reklama
Reklama
Reklama