Reklama
Reklama

Baron rzucił alkohol. Teraz chwali się abstynencją. "Wypiłem tyle, ile powinienem". Co na to Kubicka?

Alek Baron (38 l.) swoim wpisem na Instagramie zaszokował wielu swoich fanów. Muzyk oznajmił bowiem, że... rezygnuje z picia alkoholu i postanawia zostać abstynentem. Część internautów, choć zdziwiona wyznaniem gitarzysty zespołu "Afromenta", akceptuje jego wybór i życzy wytrwałości w postanowieniu. Autorką jednego z komentarzy pod zdjęciem jurora "The Voice of Poland" jest jego partnerka, Sandra Kubicka (27 l.). Zobaczcie, co napisała!

Alek Baron rezygnuje z alkoholu

Choć wydawałoby się, że abstynencja to ostatnia rzecz jaka może przyjść do głowy muzykowi, to Alek Baron ogłosił właśnie, że nie zamierza już więcej spożywać alkoholu. Co wpłynęło na jego decyzję? Gitarzysta opowiadał o swojej motywacji w rozmowie z reporterkę Jastrząbpost.

Alek Baron przyznaje, że swego czasu uwielbiał pić alkohol i jako muzyk, miał ku temu mnóstwo okazji. Jak sam przyznaje, kiedyś nie wyobrażał sobie spotkań ze znajomymi, imprez, czy wyjazdów wakacyjnych bez dodatkowych procentów.

Dziś "celebruje życie na trzeźwo" jak mówi i inwestuje w samorozwój. Uważa, że alkohol osłabia zmysły, pogarsza percepcje i wbrew temu, co generalnie się o nim mówi - jest trucizną, tyle tylko, że powszechnie dostępną.

Reklama

Co sprawiło, że wybrał abstynencję? W rozmowie z reporterką jastrzabpost.pl wyjaśnił powody swojej decyzji:

Dodał też, że jego organizm nie najlepiej zaczął reagować na wysokoprocentowe napoje, dlatego postanowił raz na zawsze z nich rezygnować. Dziś czuje się z tym na tyle dobrze, że zachęca innych do zrewidowania swoich poglądów na temat alkoholu.

Sandra Kubicka wspiera Barona w abstynencji

Do Barona już dawno przylgnęła etykieta Casanovy. Lista jego partnerek ze świata show-biznesu jest bardzo długa, choć same związki zwykle nie były zbyt trwałe. Muzyk spotykał się już m.in. z Aleksandrą Szwed, Julią Wieniawą, pisarką Blanką Lipińską, czy aktorką Joanna Opozdą. Nazwiska naprawdę robią wrażenie!

Swego czasu w mediach pojawiły się też plotki o romansie gitarzysty Afromental z Edytą Górniak, jednak ta zaprzeczyła pogłoskom. "Nie mam, nie miałam i nie będę miała z nim romansu" - oświadczyła piosenkarka.

Teraz juror "The Voice of Poland" związany jest z fotomodelką Sandrą Kubicką. Czy tym razem rozchwytywany celebryta znalazł prawdziwą miłość?

Pod postem w którym Baron informuje fanów, że postanowił zrezygnować z alkoholu na rzecz abstynencji, pojawił się komentarz jego obecnej partnerki. Wygląda na to, że muzyk może liczyć na wparcie ze strony swojej drugiej połówki!

"Ja 5 miesięcy bez łyka alkoholu" - napisała pod postem modelka. Fani gitarzysty Afromental również chwalą muzyka i życzą powodzenia i wytrwałości w postanowieniu.


Zobacz też:

Sandra Kubicka we łzach rzuca wulgaryzmami. Co tak zdenerwowało gwiazdę?

"Ostra historia pisarki i gitarzysty". Lipińska opowiada o nowym filmie

Sandra Kubicka cieszy się z obmacywanek Barona. Pokazała intymne nagranie!


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Aleksander Milwiw-Baron | Sandra Kubicka
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy