Reklama
Reklama

Sandra Kubicka zalała się łzami! Przez plotki o niej i Baronie!

O Sandrze Kubickiej zrobiło się głośno po tym, jak rozpoczęła związek ze znanym muzykiem Baronem. Gwiazda udostępniła na swoim Instagramie relacje, na których zapłakana komentuje plotki podane przez jeden z magazynów. Co ją tak zdenerwowało?

Sandra Kubicka razem z Baronem ogłosili z końcem 2022 roku, że są parą. Od tamtego momentu echo wokół ich związku nie cichnie. Ma na to wpływ również fakt, że zakochani mieszkają razem, dużo podróżują i chętnie pokazują się na ściankach. Modelka obnosi się ze swoimi uczuciami na Instagramie. Z okazji urodzin publicznie złożyła Baronowi życzenia.

Sandra Kubicka rzuca wulgaryzmami na Instagramie

Reklama

Jeden z serwisów plotkarskich pokusił się o odważny artykuł, który zatytułował: "Nie tylko Sandra Kubicka! Gwiazdy, które zmieniły fryzurę dla faceta! Jak wyszły na tych metamorfozach". Kubicka nie mogła przejść wobec niego obojętnie i odpowiedziała na plotki rozsiewane w internecie. Jak zaznaczyła celebrytka, nie zrobiła sobie dredów ze względu na Barona, postawiła na wygodę, ponieważ nie lubi myć i układać włosów, a czekał ją wyjazd na Malediwy. Nie kryła oburzenia mylącym nagłówkiem.

Sprawa mocno zabolała modelkę. Postanowiła dodać na Instastories nagranie, na którym wulgarnie skomentowała całą sprawę.

Modelka przyznała również, że traci cierpliwość do czytania takich treści, ponieważ nie przedstawiają one prawdy i pokazują ją w złym świetle. Sandra przekonała się już zarówno o blaskach, jak i o cieniach sławy. Trudno się dziwić, że tak się zdenerwowała.

Co Wy zrobilibyście na jej miejscu?

Zobacz też:

Sandra Kubicka ujawnia prawdę o swojej orientacji. Niespodziewany coming out?
Sandra Kubicka w bliźniaczej ciąży z Baronem?! Jarosław Kret potwierdził!
Śmierć w walce o medal. Sportowcy, którzy zginęli podczas olimpiad
Prof. Horban: Możliwe zniesienie kwarantanny i powrót mutacji Delta

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Sandra Kubicka | baron
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy