Reklama
Reklama

Rozanielona Sandra Kubicka cieszy się z obmacywanek Barona. Pokazała gorące nagranie!

Sandra Kubicka (27 l.) dawno nie była tak zakochana! Wszystko wskazuje na to, że miłość z Baronem (38 l.) kwitnie w najlepsze, bo para nie może się od siebie oderwać! Swoim uczuciem i namiętnym wideo pochwalili się w sieci.

Sandra Kubicka i Baron przez wiele miesięcy ukrywali swój związek. Teraz są zdecydowanie jedną z najgorętszych par w polskim show-biznesie. Fani chętnie podglądają ich uczucie w mediach społecznościowych, a gołąbeczki nie pozostawiają ich z niczym.

Setki tysięcy osób ogląda więc pikantne momenty z życia celebrytów. Na początku nie wszyscy wierzyli w szczerość tego uczucia. Nie da się ukryć, że Baron miał zawsze opinię bawidamka, jednak wszystko wskazuje na to, że to właśnie u boku modelki postanowił się ustatkować.

Reklama

Baron i Kubicka mówią o dzieciach

Niedawno Kubicka zorganizowała na swoim Instagramie serię pytań i odpowiedzi "Q&A" i opowiedziała o dzieciach! Fani zapytali ją "Ile planuje dzieciaczków". Sandra wyjawiła, że myśli o dwójce, a może i trójce pociech.

O rodzicielstwie wypowiadał się także Baron, który jest przekonany o tym, że będzie dobrym ojcem. Wyjawił także, że nie może się doczekać tego momentu.

Figlarne nagranie z toalety

W sobotni poranek Sandra po raz kolejny chciała przypomnieć swoim obserwatorom o miłości do Barona. Opublikowała pikantne nagranie ze swojej porannej rutyny. Owinięta w ręcznik stała przed lustrem i nakładała sobie na twarz krem.

Niestety ukochany modelki skutecznie utrudniał jej pielęgnację, bowiem... nie mógł sobie odmówić dotykania piersi ukochanej. Całość widocznie podobała się Kubickiej, bo z jej twarzy ani na chwilę nie schodził szeroki uśmiech.

Baron swoimi figlami o mały włos, a nie doprowadziłby do nagiej wpadki Kubickiej. Sandra w pewnym momencie musiała łapać zsuwający się ręcznik!

Jak wam się podobało ich pełne romantyzmu nagranie?

Zobacz także:

Zawstydzanie kobiet i fatfobia w programie TVP. Widzowie ślą skargi do KRRiT

Sandra Kubicka już wie, ile dzieci chce mieć w przyszłości. Baron będzie zadowolony?

Kinga Rusin zachwyca się Amerykanami i strofuje rządzących: "Oby Joe Biden nie był mściwy"

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Sandra Kubicka | baron
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy