Reklama
Reklama

Sandra Kubicka już wie, ile dzieci chce mieć w przyszłości. Baron będzie zadowolony?

Sandra Kubicka (27 l.) od dawna mówi o tym, że chce zostać mamą, jednak ostatnio temat ten wciąż powraca w związku z nią i jej obecnym partnerem – Baronem (38 l.). Obydwoje otwarcie mówią o rodzicielstwie. Teraz modelka zdradziła, jak dużą rodzinę planuje. To już na poważnie?

Sandra Kubicka i Baron są jedną z najchętniej obserwowanych paw w polskim show-biznesie. Poczynania tej dwójki śledzą setki tysięcy osób, co widać po ich instagramowych kontach. Chociaż Baron uchodzi za bawidamka, Kubicka utrzymuje go przy sobie bez trudu. Co więcej, wygląda na to, że para odważnie planuje wspólną przyszłość. Coraz częściej wypowiadając się na tematy związane z rodzicielstwem.

Reklama

Sandra Kubicka zdradziła, ile chce mieć dzieci

Modelka nie ukrywa, że marzy o zostaniu mamą. 27-latka zmaga się jednak z Zespołem Policystycznych Jajników, który może być przyczyną problemów z zajściem w ciążę. W środę gwiazda zorganizowała dla swoich fanów "Q&A", żeby mogli zadać jej kilka pytań. Jedna z fanek chciała wiedzieć, ile Kubicka "planuje dzieciaczków". Odpowiedź może zadziwiać.

Wcześniej o byciu ojcem opowiadał również Baron, który zaznaczył, że będzie dobrym rodzicem. Przyznał również, że nie może już się doczekać tego momentu.

Myślicie, że planują już wspólnie rodzinę?

Sandra Kubicka zdradza swój przepis na szczęście

W instagramowej zabawie gwiazda wyznała także, że między rozstaniem z byłym narzeczonym a relacją z Baronem miała półtoraroczną przerwę. Podzieliła się również, co sprawia, że jest szczęśliwa.

Kobieta zaznaczyła również, że nikt nie może stanąć jej na drodze do spełnienia swoich marzeń, ponieważ ona skrupulatnie pozbywa się takich osób - "przeszkód" - ze swojego życia.

Zobacz też:

Dominika Tajner zostanie menedżerką Królikowskiego?! "Jest zarąbistym facetem"

Mikołaj Roznerski robi maślane oczy do znanej aktorki! Czyli jednak to nie jest Anna Głogowska

Xavier Wiśniewski rzucił studia. Teraz jego priorytetem jest niezależność

Prezydent Joe Biden w Polsce. Plan wizyty

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Sandra Kubicka
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy