Reklama

Reklama

Reklama

Tylko u nas

Dominika Tajner zostanie menedżerką Królikowskiego?! "Jest zarąbistym facetem"

Dominika Tajner (43 l.) w rozmowie z Pomponikiem zdradziła, czym zajmuje się teraz zawodowo. Okazuje się, że nie wyklucza... zostania menedżerką Antka Królikowskiego! Co tak naprawdę o nim sądzi?

Dominika Tajner jest absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie, gdzie studiowała kierunek Turystka i Rekreacja oraz Odnowa Psychosomatyczna. To również córka prezesa Polskiego Związku Narciarskiego i byłego trenera kadry skoczków, w tym Adama Małysza.

W show-biznesie pojawiła się jako czwarta żona Michała Wiśniewskiego. Para poznała się w 2009 roku w hotelu, gdzie Dominika pracowała jako menedżerka.

Gdzie pracuje Dominika Tajner?

Pomponik miał okazję porozmawiać z Dominiką podczas wydarzenia charytatywnego dla Ukrainy. Gwiazdy przygotowywały posiłki dla uchodźców, które trafiały następnie na Dworzec Centralny w Warszawie.

Reklama

Gwiazda przyznała, że zawodowo nie jest to dla niej dobry okres, ponieważ pracuje w branży eventowej. Najpierw pandemia, a teraz wojna w Ukrainie ma wpływ na odwoływanie wielu wydarzeń.

Jeśli tylko znów będzie ku temu okazja, nadal będzie chciała zajmować się organizacją koncertów czy prowadzeniem imprez. Musi też jednak dojść do siebie zdrowotnie.

Dominika Tajner chciałaby zostać menedżerką Królikowskiego

Nasz reporter spytał, czy Tajner nie wolałaby zostać menedżerką. Stwierdziła z przekonaniem, że potrafiłaby pokierować czyjąś karierą.

Jak Dominika poprowadziłaby karierę Antka Królikowskiego?

Okazuje się, że Antek odpowiedział jej, że jest szczęśliwy. Nie wyklucza, że chciałaby przygarnąć go pod swoje skrzydła!

Podczas wydarzenia rzeczywiście nie szczędziła mu czułości...

Całą rozmowę możecie przesłuchać poniżej:

Zobacz też:

Dominika Tajner zdradziła nam, kim jest jej nowy facet. Ale zaskoczenie!

Wypłynęło nagranie z sekretnej imprezy Dody. Co tam się działo?!

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Dominika Tajner | Antoni Królikowski

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy