Reklama
Reklama

Kubicka sprzedaje drogie suplementy dla "aktywnych seksualnie". Skład produktu zdemaskowany...

W Polsce nie ma prawa, które nakazuje by suplementy diety podlegały rygorystycznym testom sprawdzającym skład produktu. Dlatego też często nie wiemy, co kupujemy. Kierujemy się zaufaniem do reklamy lub estetycznym opakowaniem. Na szczęście są w sieci osoby, które dzielą się swoją wiedzą w sieci i doradzają, co warto kupić, a czego lepiej unikać. Okazuje się, że skład suplementów Kubickiej może mocno zaskoczyć...

Sandra Kubicka obok Adriany Limy i Alessandy Ambrosio

Sandra Kubicka (27 l.) jest osobą niezwykle aktywną w mediach społecznościowych. W dużej mierze, to dzięki social mediom udało jej się zaistnieć w świecie show-biznesu.

Kubicka zaczęła swoją karierę od modelingu. Urodzona w 1995 roku w Łodzi modelka szybko przeniosła się wraz z rodziną do słonecznego Miami.

Brała udział w sesjach dla wielu magazynów, w tym amerykańskiej edycji "Playboya", a "Maxim" umieścił ją na liście 100 najbardziej seksownych kobiet w Ameryce.

Reklama

Polska modelka znalazła się w tym zestawieniu obok takich nazwisk jak Adriana Lima i Alessandra Ambrosio.

Celebrytka promuje ostatnio ekologiczne produkty swojej firmy Sandra's, zajmującej się sprzedażą kremów, suplementów  i zdrowej żywności.

Najnowszy suplement diety - "Feminine Health" reklamowany przez Kubicką jako "formuła stworzona z myślą o kobietach aktywnych seksualnie, planujących ciążę lub karmiących piersią" postanowiła przeanalizować znana blogerka.

"Feminine Health" - nieprzebadane cukierki?

Katarzyna Daniłko, bo o niej mowa, jest - jak sama siebie określa - "trochę dietetyczką, trochę prawniczką". Na swoim instagramowym profilu prezentuje ciekawe, choć często kontrowersyjne treści.

Tym razem "prześwietliła" suplement diety promowany przez Sandrę Kubicką. Czego dowiadujemy się z tej analizy?

"Pani od jakości" na wstępie przestrzega przez bezgranicznym zaufaniem do celebrytów i produktów, które reklamują.

Gwiazdy często nie mają pojęcia co prezentują, a nawet jeśliby miały - nie są specjalistami do spraw żywienia.

Dalej jest jeszcze ciekawiej:

Daniłko zaznacza też, że Sandra Kubicka nie jest właścicielką firmy - jej udział jest w zasadzie symboliczny i zapewne ogranicza się jedynie do bycia "ambasadorką marki".

Blogerka zaznacz, że kontaktowała się z farmaceutą, który na potrzeby posta blogerki przeanalizował skład suplementu i nie pozostawił na nim suchej nitki.

Okazuje się bowiem, że produkt o tym samym składzie, który na stronie firmy Sandy's jest dostępny za 149 zł, w aptece można kupić... kilka razy taniej. Faktycznie - wystarczy sprawdzić skład produktów na stronie Sandry Kubickiej, następnie wpisać go w google - ceny produktów o tym samym składzie są znacznie, znacznie niższe!

Wy też sprawdzacie skład produktu przed zakupem?

Zobacz też:

Mikrobikini to trend wśród gwiazd. Sprawdź, na czym dokładnie polega

Sandra Kubicka kiedyś ważyła 80 kg. Przeszła ogromną metamorfozę

Sandra Kubicka i Baron wybierają kreacje ślubne. Będzie ślub?

Baron pyta fanów o zakończone romanse, a Kubicka odpowiada!

Sandra Kubicka i Baron zażegnali kryzys? Muzyk podarował jej... rower!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Sandra Kubicka
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy