Reklama
Reklama

​Sandra Kubicka szaleje w salonie sukien ślubnych. Do czterech razy sztuka?

Sandra Kubicka (27 l.) do tej pory była trzykrotnie bliska ślubu. Jej związki rozpadły się jednak, zanim doszła do etapu wybieranie sukni ślubnej. Tak było aż do teraz…. Ostatnio Sandra ze swoim chłopakiem Baronem buszowali w salonie mody ślubnej, nie stroniąc od przymiarek. Wreszcie się uda?

Sandra Kubicka, urodzona w Łodzi modelka,  mimo młodego wieku ma za sobą kilka burzliwych związków. 27-latka, jak dotąd, trzy razy planowała ślub, jednak plany rozeszły się po kościach zanim jeszcze doszło do pierwszej wizyty w salonie mody ślubnej.  

Z pierwszym narzeczonym, DJ-em i producentem muzycznym Cedrickiem Gervaisem rozstała się krótko po zaręczynach i od razu zakochała się w brazylijskim modelu Amadeo Leandro. Ich miłość kwitła głównie na Instagramie, dopóki Sandra nie straciła głowy dla rodaka poprzedniego narzeczonego, brazylijskiego biznesmena Kaio Alvesa Goncelvasa. Wystarczyły im zaledwie trzy miesiące, by zrozumieli, że są dla siebie stworzeni. Niestety, jak wyznała Sandra w ósmym odcinku „Tańca z gwiazdami”, cieniem na ich miłości położył się zespół policystycznych jajników, który utrudnia jej urodzenie Kaiowi  dzieci. 

Reklama

Ostatecznie rozstali się, zanim w ogóle doszło do rozmów na temat planowania rodziny, a Sandra, korzystając z tego, że coraz więcej czasu spędza w ojczystym kraju, postanowiła poszukać sobie chłopaka na miejscu. 

Sandra Kubicka i Baron przymierzają ślubne stroje

Wybrała Barona, gitarzystę Afromental i co do tego, czy wybór jest trafiony, zdania są podzielone.  Od tamtej pory są razem, dzięki czemu ich związek stał się jednym z dłuższych w życiu zarówno Sandry, jak i Barona. 

Co jakiś czas Sandra lubi przekomarzać się z fanami, sugerując, że to się skończy ślubem. W czerwcu ujawniła, że zawarli „ślub biznesowy”, czyli po prostu założyli wspólną firmę. Ostatnio zaś celebrytka zamieściła na Instastory zdjęcia  z wizyty w salonie sukien ślubnych. Na zdjęciach widać podekscytowaną modelkę na tle wieszaka ze ślubnymi  kreacjami, podczas gdy Baron w białym smokingu buszował w dziale męskim, a podkładem muzycznym jest Marsz Mendelssohna. 

Szybko wyjaśniło się, że Sandra i Baron odwiedzili salon nie w swojej sprawie. Mieli się tam spotkać z przyjaciółką Sandry, szykującą się do ślubu. Wygląda jednak na to, że im także udzielił się weselny nastrój…

Zobacz też:

Baron sprezentował Kubickiej... rower. Kryzys zażegnany?

Sandra Kubicka zostawiła Barona. „Miłość to wolność i zaufanie”

Ślubu udzielił jej ginekolog. Była fotomodelką i aktorką. Co stało się z Susan Ward?

Anna Wendzikowska kusi na plaży. Fani zachwyceni: „Piękno i bóstwo”

***

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Sandra Kubicka | Aleksander Milwiw-Baron
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy