Reklama
Reklama

Sandra Kubicka kiedyś ważyła 80 kg. Chwali się efektami odchudzania

Sandra Kubicka (27 l.) to jedna z najbardziej znanych modelek w Polsce. Gwiazda na swoim koncie ma wiele sesji zdjęciowych, również zagranicznych. Niedawno zdecydowała się opublikować post, w którym wyznała, że jej wymarzona sylwetka, to efekt ciężkiej pracy i walki z problemami zdrowotnymi.

Sandra Kubicka dzięki wyjazdowi z rodziną do Miami zdobyła światową sławę. 27-latka może pochwalić się sesją dla amerykańskiego magazynu "Playboy". Z kolei czasopismo "Maxim" umieściło ją na liście 100 najseksowniejszych nazwisk Ameryki.

Okazuje się, że 27-letnia modelka ma poważne problemy zdrowiem. Sandra od lat choruje na zespół policystycznych jajników. Niedawno na swoim instagramowym koncie opublikowała poruszający wpis dotyczący jej życia prywatnego.

Reklama

Sandra Kubicka pokazała swoją metamorfozę

Sandra Kubicka w swoim najnowszym poście wyjawiła, jak wyglądała jej walka o lepszą i zdrowszą sylwetkę. Okazuje się, że jej zły stan spowodowany był chorobą. Gwiazda wyznała, że prócz zespołu policystycznych jajników walczy z insulinoopornością. Nagranie, które opublikowała na swoim instagramowym koncie, pokazało, jak długą drogę przeszła.

Sandra Kubicka wdała się również w dyskusję ze swoimi obserwatorkami. Niektóre pytały ją o to, ile ważyła. Modelka nie miała problemu z tym, aby odpowiedzieć na nurtujące je pytania.

Oczywiście nie obyło się bez komentarzy fanów gwiazdy. Większość gratulowała jej motywacji, którą miała w trakcie przemiany.

Zobacz też:

Barbara Kurdej-Szatan wraca do show biznesu. Nawiązała obiecującą współpracę. I to z kim!

Sandra Kubicka nie przyszła na ślub Karoliny Pisarek. "Miałam inne plany"

Sandra Kubicka broni zawartości swojego portfela. "Nikt mi nie dał na talerzu"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Sandra Kubicka
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy