Reklama
Reklama

Takie wieści w "Pytaniu na śniadanie". Fani Nowickiego w szoku

W świecie telewizyjnych śniadaniówek zmiany w składzie prowadzących często budzą kontrowersje i mieszane uczucia wśród widzów. Jednak w przypadku Roberta Koszuckiego zdania są jednoznaczne.

Robert Koszucki to doświadczony aktor z bogatym dorobkiem. Role w serialach "Samo życie" czy "Na dobre i na złe" zapewniły mu rozpoznawalność i sympatię widzów. Występował też w show takich jak "Taniec z Gwiazdami" czy "Twoja twarz brzmi znajomo". Teraz zadebiutował jako gospodarz śniadaniówki TVP.

Reklama

Nowe twarze w "Pytaniu na śniadanie"

Zmiany w składzie prowadzących "Pytania na śniadanie" mają na celu odświeżenie formatu śniadaniówki. Oprócz Koszuckiego, mieliśmy okazję poznać Roberta Rozmusa, który tworzy duet z Anną Popek. Widzowie wciąż też mogą się cieszyć spotkaniami z dobrze znanymi i lubianymi duetami, takimi jak Krzan i Kammel czy Nowakowska i Wolny.

Robert Koszucki mocno zaskoczył fanów Łukasz Nowickiego

TVP dało nam zaledwie jeden dzień na zapoznanie się z informacją o nowym prowadzącym "Pytania na śniadanie". Tym samym stacja postawiła też przed Robertem Koszuckim duże wyzwanie. Zastąpienie tak uznanej i uwielbianej postaci jak Łukasz Nowicki to nie lada zadanie. Mimo to, opinie widzów są jednoznaczne: Koszucki stanął na wysokości zadania!

Pozytywne echa występu Koszuckiego tuż po emisji "Pytania na śniadanie"

Już od rana, fanpage programu "Pytanie na śniadanie" został zalany komentarzami pełnymi uznania dla nowego gospodarza. Wspomnienia o przejęciu pałeczki po Nowickim, czy wyrazy uznania dla duetu z Małgorzatą Opczowską - niezależnie od tematu komentarze były pełne komplementów dla Koszuckiego.

Czytaj też:

Masakryczna wpadka w TVP. Niewiarygodne, jak nisko oceniają widzów programu

Wielka burza w "Pytaniu na śniadanie". Niesamowity koniec. To on zastąpi byłych prowadzących

Cwana Cichopek podała się za Kurzajewskiego. Wszystko po to, by skomplementować innego


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Łukasz Nowicki | "Pytanie na śniadanie" | Robert Koszucki
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama