Reklama
Reklama

Duże zmiany w TVP. Te wieści nie mogły dłużej czekać

Nie tylko Robert Rozmus (60 l.) dołączył do ekipy "Pytania na śniadanie". Kolejnym nazwiskiem, które zasili grono prowadzących, jest Robert Koszucki (46 l.). Fani śniadaniówki będą mogli oglądać go już w poniedziałkowym wydaniu programu.

Nie tylko Robert Rozmus. Do ekipy "Pytania na śniadanie" dołączył aktor

Zmiany w telewizjach śniadaniowych są na porządku dziennym. Najpierw ekipa "Dzień Dobry TVN" pożegnała wiele czołowych nazwisk: Małgorzatę Rozenek-Majdan, Annę Kalczyńską, Agnieszkę Woźniak-Starak, Andrzeja Sołtysika i Małgorzatę Ohme, a następnie przyszła kolej na "Pytanie na śniadanie". Z formatem pożegnał się m.in. Łukasz Nowicki. Gwiazdor zdecydował poświęcić się swoim własnym projektom i rodzinie.

Reklama

Anna Popek otrzymała już nowego ekranowego partnera, jakim jest Robert Rozmus, znany m.in. z grupy "Tercet, czyli Kwartet". Popek i Rozmus znają się od lat, dlatego decyzja wydała się producentom całkiem trafiona. Ponadto mają już na koncie wspólne projekty.

"Oboje prowadzili wspólnie jedną z wakacyjnych biesiad. Sprawdzili się i polubili, dobrze wypadają razem" - tłumaczyli swoją decyzję przedstawiciele TVP w rozmowie z Wirtualnymi Mediami.

Robert Koszucki nowym nazwiskiem w "Pytaniu na śniadanie". Ludzie pozytywnie nastawieni

Oprócz niego do ekipy "Pytania na śniadanie" dołączy Robert Koszucki. Mężczyzna stworzy duet z Małgorzatą Opczowską.

"Do rodziny #pytanienasniadanie dołącza Robert Koszucki. Robercie, bardzo się cieszymy! Witamy na pokładzie! Robert zadebiutuje jutro u boku @opczowska_malgorzata. To nasza nowa para prowadzących! Robert często gościł w naszym studiu, więc wierzymy, że będzie czuł się jak w domu" - poinformowano już na Instagramie.

Anna Popek przywitała Roberta Koszuckiego

Wpis skomentowała już nawet sama Anna Popek. Jak wyznała, nie wiedziała o dołączeniu Roberta do ekipy.

"Tajemnicę udało się utrzymać do końca - ja też nie wiedziałam. Cieszymy się!".

Jak na tę decyzję reagują ludzie?

"Uff! Spodziewałem się Norbiego albo Brzozy", "Ale super pomysł", "Lubię tego aktora" - piszą fani programu.

Kim jest Robert Koszucki?

Jak więc widać, opinie są przytłaczająco pozytywne. Pozostaje mieć nadzieję, że po debiucie nic się nie zmieni i fani dalej będą tak zachwyceni dołączeniem Koszuckiego. Oficjalnie Roberta będzie można zobaczyć już jutro.

Przed debiutem warto wiedzieć, że Koszucki jest znanym nazwiskiem w świecie modelingu. W latach 90. zdobył tytuł Mistera Polski. Następnie pojawił się w serialu "Samo życie" i "Fala zbrodni". Występował również w "Na dobre i na złe". 

Jako najnowszy "nabytek" znanego programu śniadaniowego stworzy piątą ekranową parę, którą mogą oglądać fani programu TVP. Wszystkie pary to: Anna Popek i Robert Rozmus, Izabella Krzan i Tomasz Kammel, Ida Nowakowska i Tomasz Wolny, Małgorzata Opczowska i Robert Koszucki oraz ekranowi ulubieńcy, czyli Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski.

Czytaj też:

Masakryczna wpadka w TVP. Niewiarygodne, jak nisko oceniają widzów programu

Wielka burza w "Pytaniu na śniadanie". Niesamowity koniec. To on zastąpi byłych prowadzących

Cwana Cichopek podała się za Kurzajewskiego. Wszystko po to, by skomplementować innego

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Robert Rozmus | "Pytanie na śniadanie"
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy