Reklama
Reklama

Wielka burza w "Pytaniu na śniadanie". Niesamowity koniec. To on zastąpi byłych prowadzących

Widzowie programu "Pytanie na śniadanie" nie mogą ostatnio narzekać na brak zwrotów akcji. Po tym, jak z porannego pasma TVP odszedł Łukasz Nowicki, a Małgorzata Opczowska "zniknęła na dłuższą chwilę", przyszedł czas na kolejne zmiany. W popularnej śniadaniówce pojawi się nowa twarz. Taki jest efekt czystki. Podoba się wam?

Roszady prowadzących w "Pytaniu na śniadanie"

Popularna śniadaniówka przeszła ostatnio wiele nieoczekiwanych zmian. Wiadomość o tym, że jeden z najbardziej lubianych prezenterów porannego pasma telewizji polskiej Łukasz Nowicki odchodzi z "Pytania na śniadanie", wywołała ogromne poruszenie wśród widzów oraz kolegów z programu, którzy żegnali go ze łzami w oczach. A to był tylko początek zamieszania.

Reklama

Chwilę później o czasowej rezygnacji z kolejnych występów w "PnŚ" poinformowała też Małgorzata Opczowska. Swoją decyzję motywowała tym, że chce "naładować baterie". Nieoczekiwanie do porannego programu TVP wróciła za to Anna Popek, która jeszcze niedawno wraz z Jarosławem Jakimowiczem (który również pożegnał się ze śniadaniówką, a także z etatem na Woronicza) prowadziła w TVP Info publicystyczny format "W kontrze".

Inna sprawa, że wspomniana Opczowska tylko "ładuje baterie" i wkrótce znów będziemy ją regularnie widywać na ekranie. Jak dowiedział się Pomponik ze źródeł bliskich TVP, dołączy do niej następny nowy prezenter.

Zmiany w "Pytaniu na śniadanie". Przychodzi Robert Rozmus

Teraz Telewizja Polska poinformowała o kolejnych zmianach w składzie porannego pasma. Jak się okazało, wracająca po dłuższej przerwie do "Pytania na śniadanie" Anna Popek stworzy duet z nowym prowadzącym.

Szefostwo TVP nieźle zaskoczyło widzów i tym razem postawiło na nazwisko, które do tej pory raczej nie kojarzyło się ze śniadaniówką. Wiadomo już, że do grona prezenterów dołączy niebawem... Robert Rozmus!

"Oboje prowadzili wspólnie jedną z wakacyjnych biesiad. Sprawdzili się i polubili, dobrze wypadają razem" - tłumaczą swoją decyzję przedstawiciele TVP w rozmowie z Wirtualnymi Mediami.

Robert Rozmus - kariera

Aktor, piosenkarz i konferansjer ogólnopolską rozpoznawalność zyskał dzięki występom w kabarecie Olgi Lipińskiej. Artysta był także członkiem popularnej grupy kabaretowej "Tercet, czyli Kwartet", który współtworzył wraz z Hanną Śleszyńską, Piotrem Gąsowskim i Wojtkiem Kaletą.

Nowy prezenter "Pytania na śniadanie" ma też już za sobą doświadczenie jako prowadzący - 60-latek był gospodarzem takich programów telewizyjnych jak "Dziewięciu wspaniałych", "Rodzina jak z nut" i "Ja to znam!". Poza tym uczestniczył też w jednej z edycji "Tańca z gwiazdami" i muzycznego show "Twoja twarz brzmi znajomo".

Czy Robert Rozmus stworzy udany duet z Anną Popek? Przekonamy się już niebawem. Pierwszy odcinek "Pytania na śniadanie" z nowym prezenterem będzie miał premierę już 12 sierpnia.

Zobacz też:

Kolejna wpadka w "Pytaniu na śniadanie". Nie do wiary, co powiedział Sikora 

"Pytanie na śniadanie": Tomasz Wolny i jego żona żyją w ukryciu, a tu takie wieści. Poruszenie na całą Polskę

Łukasz Nowicki odszedł z "Pytania na śniadanie", a tu takie wieści z "Postaw na milion"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anna Popek | Robert Rozmus | "Pytanie na śniadanie"
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy