Reklama
Reklama

Takich słów po Prokopie się nie spodziewaliśmy. Ostro podsumował Chajzera. "Jest człowiekiem pogubionym"

Marcin Prokop postanowił ostro podsumować ostatnie działania oraz przeżycia Filipa Chajzera. Słynący z bezpośredniego humoru oraz otwartości prezenter wprost wypowiedział się na temat kolegi. Nieprzyjemne słowa padły zaraz po pytaniu o... "antykarierę" dawnego kolegi z "Dzień Dobry TVN".

Marcin Prokop o Filipie Chajzerze. Razem pracowali przez lata

Marcin Prokop nie mógł nie zauważyć, jak szybko jego dawny ekranowy kolega przestawił się na nową ścieżkę kariery. Filip Chajzer w sierpniu 2023 roku opuścił "Dzień Dobry TVN", a dziś pracuje na własny rachunek (jego biznesy restauracyjne rosną w siłę) oraz jest uczestnikiem "Tańca z Gwiazdami". Dodatkowo niedługo razem ze swoim tatą - Zygmuntem Chajzerem poprowadzi również "Idź na całość" - reaktywację znanego programu.

Marcin Prokop w podcaście "WojewódzkiKedzierski" skomentował decyzje kolegi, z którym pracował dla jednej stacji przez wiele lat.

Reklama

Marcin Prokop nawiązał do prywatnego życia Filipa Chajzera. Padły słowa o nieszczęściu

Kuba Wojewódzki podczas rozmowy dociekał, czy Prokop potrafi wytłumaczyć "antykarierę Filipa Chajzera". Gospodarz programu wyznał ze swojej strony, że uważa kroki prezentera za chaotyczne i trudne do wytłumaczenia.

Prokop, najwyraźniej przynajmniej częściowo, podziela ten punkt widzenia. Prowadzący "Dzień Dobry TVN" powiedział, że Filip "na wielu polach jest człowiekiem trochę pogubionym": "Jak ktoś ma świadomość jego życiorysu i wie, co wydarzyło się w jego życiu, jakie spotkały go nieszczęścia, chyba nie powinien być zdziwiony, że po czymś takim człowiek dość długo się podnosi" - wyznał.

Zdaniem Marcina Prokopa Filip Chajzer ma przed sobą dużą szansę i wszystko wskazuje na to, że ma zamiar ją wykorzystać. Co ciekawe, pomimo wcześniejszych (trzeba przyznać) ostrych słów, prezenter widzi, jak dobrze dawny kolega odnalazł się w nowym miejscu pracy.

"Życzę mu jak najlepiej i myślę, że ta próba odnalezienia się w Polsacie, w programie, który — zdaje się — ma mieć teraz ze swoim tatą, to będzie jego miejsce. To człowiek, który powinien robić w rozrywce" - podkreślał Marcin.

Filip Chajzer w TVN-ie czuł się wypalony. Użył zabawnej metafory

Słowa Prokopa zdaje się potwierdzać to, co Filip Chajzer powiedział na początku roku. Wyznał wtedy, że jego kariera stanęła w miejscu i porównał ją do... odgrzewanego kotleta. Był natomiast entuzjastycznie nastawiony w rozmowie z Pomponikiem do pracy z tatą.

"Porównam to do odgrzewania kotleta. On z każdym kolejnym odsmażeniem był coraz gorszy. Coś nie grało, po prostu. Kulisy mojego pożegnania wyglądały tak, że podaliśmy sobie ręce, powiedzieliśmy, że idziemy do przodu i tyle. Nie mieli po co mnie zatrzymywać. Jeśli ktoś ma określoną energię i wysyła ją w świat i czuje to każdą komórką swojego ciała, każdym porem, że czas na zmianę, to czas na zmianę. I trzymanie kogoś na siłę, nie ma żadnego sensu" - wyznał Filip Chajzer w rozmowie z Jastrząb Post.

Czytaj też:

Niespodziewana decyzja Chajzera w sprawie "Tańca z gwiazdami". Oficjalnie potwierdził [POMPONIK EXCLUSIVE]

Zygmunt Chajzer powiedział, co sądzi o punktacji w "Tańcu z Gwiazdami". Ma żal do Ewy Kasprzyk

Filip Chajzer zawsze może na nią liczyć. Wszystkie kobiety odeszły, ale nie ona

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Marcin Prokop | Filip Chajzer | Kuba Wojewódzki
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy