Reklama
Reklama

Tak Kowalczyk walczy z żałobą. W tle poruszająca piosenka

Justyna Kowalczyk relacjonuje swoje życie po utracie męża w tragicznych okolicznościach. We wczorajszym wpisie w mediach społecznościowych obiecała, że będzie silna dla ich syna Hugotka. Tak właśnie robi. Z okazji Dnia Dziecka wybrała się z synkiem na wycieczkę rowerową. Na Instastory widzimy piękną pogodę i majestatyczny Tatry, a w tle gra jedna z najpiękniejszych piosenek świata.

Justyna Kowalczyk z Hugotkiem na rowerze. W tle wzruszająca piosenka. Tak walczy z żałobą

Justyna Kowalczyk dopiero co wczoraj zabierała głos po pogrzebie swojego męża, Kacpra Tekielego i złożyła mu obietnicę we wzruszających słowach. Dziś z okazji Dnia Dziecka sportsmenka postanowiła udowodnić, że będzie silna dla ich synka o imieniu Hugo (nazywanego pieszczotliwie Hugotkiem). Jak powiedziała, tak zrobiła!

Justyna Kowalczyk zabrała synka na przejażdżkę rowerem z okazji Dnia Dziecka

Żona Kacpra Tekielego przez całe życie była aktywna fizycznie. Para poznała się na kursie wspinaczkowym i od razu się w sobie zakochali. Choć alpinista pochodził z Gdańska, to zakochał się w górach. Para na co dzień mieszkała w Zakopanem.

Reklama

"Na pewno Go nie zawiodę. Zrobię wszystko, by wychować Hugotka na tak wspaniałego człowieka, jakim był Kacper. Żeby nasz chłopczyk dał komuś tyle szczęścia, ile dostałam ja" - deklaruje Justyna.

Na relacji udostępnionej na Instagramie Justyny widzimy jak mknie po ścieżce rowerowej, a w tle widać majestatyczne Tatry. Pogoda dopisuje, a mały Hugotek siedzi za mamą w specjalnym foteliku. W tle słyszymy jedną z piękniejszych piosenek, czyli przebój Louisa Armstronga "What A Wonderful World".

Justyna Kowalczyk: "Będziemy żyć, jak nauczył nas Kacper. Pełnią"

Justyna Kowalczyk spełnia słowa, które napisała w ramach swojej mowy pogrzebowej. Choć całości nie udało jej się przytoczyć podczas ostatniego pożegnania 30 maja,  to całość udostępniła w mediach społecznościowych.

"Będziemy żyć, jak nauczył nas Kacper. Pełnią. Będziemy zwiedzać świat i zdobywać szczyty. Będziemy na każdą minutę zachłanni, jak On. To wszystko przy makaronie, pysznym winie i aromatyczniej kawie (dwie ostatnie pozycje ja!). Przyznaję Mu rację: życie jest za krótkie, by się pierdołami przejmować. Perspektywa mi się zupełnie zmieniła. Hugo miał cudownego Tateła!" - napisała Kowalczyk na Facebooku.

Zobacz też:

Justyna Kowalczyk zamieściła zdjęcie z czasów ciąży. Tak wspomina związek z Kacprem Tekielim

Justyna Kowalczyk i Kacper Tekieli. Góry były ich pasją i przekleństwem

Kowalczyk dwa dni przed śmiercią męża udzieliła wywiadu. Mieli tyle planów wobec synka

Kacper Tekieli nie żyje. Internauci pocieszają Justynę Kowalczyk: "Przytula panią cała Polska"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Justyna Kowalczyk | Kacper Tekieli
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy