Reklama
Reklama

Internauci wspierają Justynę Kowalczyk i żegnają Kacpra Tekielego: "Spoczywaj w pokoju górski przyjacielu"

Dziś cała Polska ubolewa nad śmiercią Kacpra Tekielego, męża Justyny Kowalczyk. Internauci starają się dodać otuchy sportsmence w tym tragicznym momencie życia. Na Instagramie spływają kondolencje i wyrazy współczucia od fanów, znajomych i celebrytów: "Pani Justyno, cała Polska przytula teraz panią bardzo mocno".

Kacper Tekieli nie żyje. Internauci poruszeni

Informacja o śmierci Kacpra Tekielego, alpinisty i instruktora wspinaczkowego, wstrząsnęła Polakami. Prywatnie był mężem Justyny Kowalczyk, wielokrotnej medalistki olimpijskiej w biegach narciarskich. Para wybrała się do Szwajcarii, aby mężczyzna mógł zdobywać kolejne czterotysięczniki. Ostatecznie sportsmenka wróci sama z półtorarocznym synkiem o imieniu Hugo. W social mediach od razu internauci ruszyli pisać, jak bardzo jest im przykro.

Reklama

Tragiczna śmierć męża Justyny Kowalczyk

Kacper Tekieli zginął w Szwajcarii w rejonie szczytu Jungfrau (4158 m n.p.m.) w Alpach Berneńskich. Miał w planach zostać do lata w górach, aby zdobyć wszystkie czterotysięczniki. Zginął porwany przez lawinę śnieżą. Miał 38 lat. 

Justyna Kowalczyk pożegnała męża jedynie krótkim wpisem na Facebooku pod którym wyłączyła komentarze.

Internauci wspierają Justynę Kowalczyk i żegnają Kacpra Tekielego: "Spoczywaj w pokoju górski przyjacielu"

Pod zdjęciami na Instagramie zarówno u Justyny, jak i Kacpra spływają kondolencje i wyrazy współczucia pisane przez internautów, znajomych i celebrytów.

  • "Wobec ciosu, który spadł na Panią, niełatwo znaleźć słowa pociechy. Można jedynie życzyć sił do zniesienia tego bólu, który tylko czas może złagodzić. Najszczersze kondolencje".
  • "Przytulam najczulej"
  • "Wyrazy współczucia. Obserwowałem, podziwiałem i zawsze będę podziwiał. Spoczywaj w pokoju górski przyjacielu".
  • "Brak mi słów. Największe słowa wsparcia dla Pani Justyny".
  • "Wczoraj czytałam wywiad z Justyna Kowalczyk i cieszyłam się, że jej się w życiu ułożyło po wcześniejszych perypetiach...a tu takie info. Wyrazy współczucia".
  • "Nie mogę i nie chcę w to uwierzyć. Tak bardzo cieszyłam się waszym szczęściem. Tak wam kibicowałam. Nie wiem, czemu los jest tak niesprawiedliwy. Ten świat potrafi być obrzydliwy. Brak mi słów i łez"
  • "Stracił życie w miejscu, które kochał. Spełniał marzenia każdego dnia Współczuję ogromnej straty, łącząc się w bólu".
  • "Serce stanęło na chwilę i zabrakło oddechu. Nie wierzę. Zbyt dużo dobrych serc odchodzi w górach".

Zobacz też:

Justyna Kowalczyk pokazała słodkie zdjęcie z synkiem. Wysoko weszli...

Justyna Kowalczyk ma dość. Kiedyś plotki o romansie, a teraz to!

Kowalczyk długo utrzymywała go w tajemnicy. Prywatność była dla niej priorytetem

Alerty pogodowe w Polsce. Intensywny deszcz, przymrozki, zagrożenie podtopieniami

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Justyna Kowalczyk | Kacper Tekieli
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy