Reklama
Reklama

Nie żyje mąż Justyny Kowalczyk, Kacper Tekieli. Miał 38 lat

Kacper Tekieli nie żyje - poinformował portal dts24.pl. Polski sportowiec, alpinista, wspinacz, a prywatnie mąż Justyny Kowalczyk-Tekieli, zginął w Alpach.

Kacper Tekieli nie żyje

W czwartek 18 maja dotarła tragiczna wiadomość o śmierci Kacpra Tekielego. Wspinacz i instruktor wspinaczki miał 38 lat. Od 2020 roku był mężem olimpijki Justyny Kowalczyk.

Mąż Justyny Kowalczyk przebywał w szwajcarskich Alpach, gdzie zdobywał kolejne czterotysięczniki. 9 maja za pośrednictwem mediów społecznościowych informował o wyprawie na Bishorn (4153 m), dwa dni później o Weissmies (4017 m) i Lagginhorn (4010 m).

Reklama

Kacper Tekieli zginął w szwajcarskich Alpach

Kacper Tekieli cały czas był w kontakcie z bliskimi i fanami. Wczoraj, czyli w środę 17 maja zamieścił w sieci ostatni post. 

Justyna Kowalczyk wraz synem towarzyszyła mężowi w wyprawie. Sportsmenka też przebywała w szwajcarskich Alpach, skąd przekazywała relacje.

Justyna Kowalczyk i Kacper Tekieli

Justyna Kowalczyk-Tekieli i Kacper Tekieli poznali się w 2019 roku dzięki pasji do sportu. Relację długo utrzymywali w tajemnicy i nie komentowali plotek, które pojawiały się w mediach. Prywatność od samego początku była dla nich bardzo ważna. Para pobrała się w 2020 roku a już rok później powitali na świecie syna, któremu dali na imię Hugo.

Zobacz też:

Justyna Kowalczyk pokazała słodkie zdjęcie z synkiem. Wysoko weszli...

Justyna Kowalczyk ma dość. Kiedyś plotki o romansie, a teraz to!

Kowalczyk długo utrzymywała go w tajemnicy. Prywatność była dla niej priorytetem

Alerty pogodowe w Polsce. Intensywny deszcz, przymrozki, zagrożenie podtopieniami

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Justyna Kowalczyk | Kacper Tekieli | nie żyje
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy