Reklama
Reklama

Szokujące wieści z domu Cichopek. Wzrok fanów skupił się tylko na jednym. Tak źle jeszcze nie było

Katarzyna Cichopek po rozstaniu i rozwodzie z Marcinem Hakielem zdecydowała się na kupno nowego mieszkanie w tej samej okolicy - wszystko przez wzgląd na dzieci. Obserwujący aktorkę na Instagramie mogli być świadkami remontu nowego gniazdka gwiazdy "M jak miłość".

Szokujące wieści z domu Cichopek. Wzrok fanów skupił się tylko na jednym. Tak źle jeszcze nie było

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski nadal nie mieszkają razem, co może tłumaczyć ich częste wyjazdy poza Warszawę i Polskę. Zakochani narzeczeni muszą się sobą nacieszyć, a najlepiej jest im w miejscu, gdzie czują się anonimowi. Tak ostatnio było podczas wycieczki do Rzymu, choć w celu uwiecznienia słodkich chwil razem mieli ze sobą paparazzi. Po powrocie każde musiało już pędzić w swoją stronę, bo pomimo zwolnienia z "Pytania na śniadanie", finanse narzeczonych mają się całkiem nieźle.

Reklama

Katarzyna Cichopek relacjonowała prosto ze swojego wyremontowanego mieszkania

Aby na spokojnie wiązać koniec z końcem i jeszcze mieć na własne przyjemności, jak chociażby wycieczki, czy zabiegi kosmetyczne, Kasia obecnie skupia się na promowaniu produktów i usług na Instagramie. Oprócz tego często sama opowiada co u niej słychać i najczęściej przebywa wówczas w wyremontowanym mieszaniu przez jej przyjaciela projektanta Jonatana Kilczewskiego.

Nie jest to jednak wspólne mieszkanie Kasi i Maćka. Aktorka "M jak miłość" kupiła je specjalnie, aby mieć blisko do byłego męża, kiedy nadchodzi jej czas opiekę nad dziećmi. 

Cichopek pokazała życie poza Instagramem. Tak źle jeszcze nie było

Katarzyna Cichopek, która zawsze stara się pokazywać od jak najlepszej strony, tym razem albo przez przypadek, albo celowo pokazała, jak wygląda jej prawdziwe życie. Relacjonując na Instagramie co u niej słychać, przebywała w kuchni. Wtem w kadrze aparatu pojawił się... zlew pełen naczyń czekających na umycie.

Dobrze wiedzieć, że i wielkie gwiazdy też nie lubią zmywać.

Zobacz też:

Sielanka we Włoszech nie trwała długo. Późnym wieczorem otrzymał smutne wieści
Radosne wieści z domu Cichopek i Kurzajewskiego. Poruszenie na całą Polskę

To koniec plotek. Cichopek i Kurzajewski musieli się rozstać. A zapowiadało się tak pięknie

Szczęśliwe wieści od Hakiela i Dominiki. Właśnie podjęli decyzję i oficjalnie ogłosili

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Cichopek | Maciej Kurzajewski | Marcin Hakiel
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy