Reklama
Reklama

Długo z tym czekali, aż w końcu powiedzieli to oficjalnie. Koniec wątpliwości

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski kilka tygodni temu pożegnali się z pracą w „Pytaniu na śniadanie”, podobnie jak pozostali prezenterzy. Wówczas fani zaczęli się martwić o ich przyszłość w telewizji, a także kondycję finansową. Obawy wielbicieli pary były jednak na wyrost, gdyż – jak oboje zapewnili podczas live’a – mają co robić i z czego żyć.

Cichopek i Kurzajewski pożegnali się z posadą w "PnŚ"

Zmiany, które dokonały się w TVP, odbiły się szerokim echem w mediach. Zwłaszcza roszady w "Pytaniu na śniadanie" wzbudziły sporo emocji wśród widzów. Nie wszystkim podobał się fakt, że pracę stracili ich ulubieni prezenterzy.

Wśród zwolnionych z "PnŚ" byli także Cichopek i Kurzajewski, którzy jako jedyni byli typowani do zachowania stanowiska. Producentka Kinga Burzyńska postanowiła jednak odmienić cały skład prezenterów.

Fani pary zaczęli się więc niepokoić o ich przyszłość. Podczas transmisji na żywo, którą w sobotę zorganizowali w trakcie pobytu w Rzymie, padło pytanie, jak sobie radzą po zwolnieniu i czy nie jest im teraz ciężko. Jak się okazuje, zarówno Kasia, jak i Maciek zupełnie nie narzekają na swój los. Przeciwnie, doceniają, że mają teraz więcej czasu.

Reklama

ZOBACZ TEŻ: SZOK! Ledwie zwolnili Nowakowską, a tu takie wieści o jej małżeństwie. A jednak!

Cichopek i Kurzajewski nie narzekają na finanse i brak zajęć

Zarówno Kasia Cichopek, jak i Maciej Kurzajewski oprócz występowania w "PnŚ", mieli inne zajęcia. To dlatego dziś nie muszą martwić się o płynność finansową, a co więcej, nadal stać ich na zagraniczne podróże jak ta do Włoch.

Podczas live’a na Instagramie potwierdzili, że fani nie muszą się obawiać o ich byt.

"Każdy z nas ma swoje projekty, które tworzymy już od wielu, wielu, lat. Ja chociażby serial "M jak Miłość". Jestem cały czas aktywna. Jestem cały czas aktywna oczywiście dla was na Instagramie, mam też dużo zleceń tutaj komercyjnych i dziękuję wam, że tak je dobrze przyjmujecie i kochani dużo się dzieje w przestrzeni" - wyznała Kasia Cichopek, a Maciej Kurzajewski przypomniał, że wciąż jest pracownikiem TVP, gdzie zajmuje się sportem.

"Duże projekty przed nami, bo i Mistrzostwa Europy w piłce nożnej, oby z polską reprezentacją, Igrzyska Olimpijskie oczywiście, Tour de Pologne chociażby i sporo tego się będzie działo w wakacje i czas przedwakacyjny też będzie bardzo, bardzo bogaty w wydarzenia" - wyjaśnił.

Zobacz też:

Cichopek nie nacieszyła się zaręczynami z Kurzajewskim. Koniec był do przewidzenia!

Radosne wieści z domu Cichopek i Kurzajewskiego. Poruszenie na całą Polskę

To koniec plotek. Cichopek i Kurzajewski musieli się rozstać. A zapowiadało się tak pięknie

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Cichopek | Maciej Kurzajewski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy