Reklama
Reklama

Wieści z domu Idy Nowakowskiej i męża nadeszły znienacka. I to wszystko w jednej chwili

Ida Nowakowska w ostatnim czasie musiała zmierzyć się z dość bolesnymi wydarzeniami w życiu. Niemal z dnia na dzień straciła pracę w "Pytaniu na śniadanie", ale to ponoć dopiero początek zmian w życiu gwiazdy i jej amerykańskiego męża. Jeden z tygodników dotarł do niespodziewanych wieści...

Ida Nowakowska przez lata była jedną z większych gwiazd TVP. Prowadziła m.in. "Pytanie na śniadanie" czy "The Voice Kids". To jednak już przeszłość, bo wraz z nadejściem nowego szefostwa straciła wraz  z większością swoich kolegów pracę. 

Reklama

Ida Nowakowska pełna nadziei. Nagłe wieści o kolejnym dziecku

Jak donosi "Rewia", Ida ponoć wcale z tego powodu nie rozpacza. W jednej chwili zdała sobie bowiem sprawę, że od teraz będzie miała więcej czasu dla synka i męża, ale to nie wszystko. W końcu w spokoju może zacząć pracować nad... powiększeniem rodziny. 

"Ida zawsze patrzy na pozytywy sytuacji, które jej się przytrafiają w życiu i teraz cieszy się, że może mieć więcej czasu dla synka. Skupia się więc na wychowaniu Maksia i marzy o drugim dziecku. Zdaje sobie sprawę, że to doskonały moment, by powiększyć rodzinę" - zdradza "Rewii" jej znajoma. 

Znana z głoszenia tradycyjnych wartości Ida od zawsze marzyła o posiadaniu dużej rodziny. W "Dobry Tygodniu" zapowiedziała, że kolejna ciąża to tylko kwestia czasu.

Znajoma Nowakowskiej: Tym razem liczą na córkę

"Mam głęboką nadzieję na spędzenie kolejnych świąt w powiększonym gronie. Bardzo bym chciała mieć dużą rodzinę i wielopokoleniowy dom" - wyjawiła swoje plany. 

Marzenia Idy podziela jej amerykański mąż, który otwarcie mówi nawet o tym, że chciałby mieć nawet z siedmioro pociech. 

Jak donosi "Rewia", synek pary idzie w tym roku do przedszkola, więc rodzice "będą mieli zdecydowanie więcej czasu dla siebie. I doskonałe warunki, by myśleć o kolejnym potomku".

"Nie jest tajemnicą, że zarówno Ida, jak i Jack, z radością powitaliby na świecie tym razem córeczkę" - zdradza znajoma.

Zobacz też:

Ida Nowakowska ma złamane serce. Nie może się pogodzić

Aleksander Sikora spakował walizki. Gospodarz "Pytania na śniadanie" ma plan

Łukasz Nowicki u konkurencji. Po rozstaniu z TVP nastały chude lata?


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Ida Nowakowska | "Pytanie na śniadanie"
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama