Reklama
Reklama

Szokująca metamorfoza Figury. Po blondzie nie ma śladu

Katarzyna Figura już kilka tygodni temu zaszokowała publikę i pokazała się w zmienionej fryzurze. Aktorka zrezygnowała z jasnego blondu, gdyż miała dość łatki "sexbomby" i postanowiła poeksperymentować. W ruch poszły nożyczki i farba do włosów, a gwiazda kina metamorfozą pochwaliła się w sieci. Teraz znów zadziwiła fanów i cała wystylizowała się niebiesko. Ikona mody?

Katarzyna Figura ma dość szufladkowania

Katarzyna Figura sławę zyskała w latach 80. XX wieku, a rozgłos zapewniły jej filmy, takie jak: "Pociąg do Hollywood", "Kingsajz", czy "Killer". Długowłosa blondynka w mig zyskała sympatię widzów i stała się obiektem westchnień męskiej części publiczności. Aktorkę okrzyknięto symbolem seksu i uznano za "polską Marilyn Monroe".

Artystka przez lata funkcjonowała z tą łatkę i mogło się wydawać, że jest z niej zadowolona. Zaszufladkowanie zaczęło jej niedawno ciążyć, a ta postanowiła odciąć się od wizerunku słodkiej blondynki!

Reklama

Katarzyna Figura w niebieskich włosach

Artystka pod koniec maja zaszokowała publikę i pokazała się w krótkich włosach przefarbowanych na niebiesko. Widownia zamarła, a Figura odważnie wyjawiła, że ma dość bycia symbolem pożądania. O wszystkim napisała w sieci.

"Znużona toksyczną męskością, zmęczona oczywistą seksualnością, znudzona zatrzaśnięciem w szufladce opisanej jako "wielka seksowna blondyna", wbrew panującym trendom uznającym za seksowną tylko młodość, wbijam szpilę w te idiotyzmy" - napisała.

Wszystko wskazuje na to, że 61-latka świetnie czuje się w nowej odsłonie, a swoje zamiłowanie do koloru niebieskiego dała wyraz podczas niedawnego wydarzenia.

Na popularnym meczu poetyckim z udziałem gwiazd zaszalała i od góry do dołu postawiła na tę barwę.

Gwiazda przywdziała na siebie niebieską satynową koszulę i spodnie, a także dobrała stylowe, ciemne okulary oraz czarne mokasyny. Oczywiście największą uwagę przyciągały jej oryginalne i nastroszone włosy.

Zobaczcie sami, jak się zaprezentowała. Stylowo?

Przeczytajcie również:

Gessler się nie poddaje! Zamarzyła sobie film... o sobie samej! Czai się na wielką aktorkę do głównej roli

Biznesy gwiazd, które upadły: Szyc otworzył knajpę bez toalety i śmietników!

Córki Figury wyprowadziły się od niej do małego mieszkanka. Nie mogła tak tego zostawić!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Figura
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy