Reklama
Reklama

Gessler się nie poddaje! Zamarzyła sobie film... o sobie samej! Czai się na wielką aktorkę do głównej roli

Magda Gessler (69 l.) już od pewnego czasu mówi o tym, że marzy jej się film... o niej samej! Aby urzeczywistnić te marzenia, postanowiła na własną rękę poszukać idealnej aktorki. Okazuje się, że jedną z kandydatek jest Katarzyna Figura (61 l.). Widzicie podobieństwo?

Magda Gessler nie może doczekać się filmu o sobie!

Jak ustalił "Super Express" życie Magdy Gessler jest według niej samej tak świetnym materiałem na film, że nic tylko napisać scenariusz i zrealizować projekt! Według tego samego źródła restauratorka już od kilku miesięcy spotyka się z producentami, pracuje nad wstępnym szkicem i jest gotowa na współreżyserowanie produkcji o swoim życiu.

Jej marzeniem jest także to, by w filmie pojawiły się młode aktorki, które mogłyby skorzystać na tym, że pojawią się w tak ogromnym hicie. Z kolei w kontekście grania starszej Magdy Gessler pod uwagę są też brane celebrytki cieszące się dużą popularnością, w tym przede wszystkim Katarzyna Figura!

Reklama

Katarzyna Figura brana pod uwagę do filmu o Gessler? Informator zdradza szczegóły

"Magda uważa, że Figura jest tak samo charakterna i temperamentna, ekstrawagancka i barwna. Więc idealnie by się nadawała" - "Super Expressowi" zdradziła osoba z otoczenia restauratorki, bezpośrednio związana z produkcją filmu.

Był czas, że Katarzyna Figura miała bardzo podobną fryzurę do oryginalnej restauratorki. Wyglądała w niej wówczas naprawdę niczym bliźniaczka gwiazdy 'Kuchennych rewolucji". Czy jednak zgodziłaby się wziąć udział w tak dużym projekcie? Z pewnością wszystko zależeć będzie od scenariusza.

Magda Gessler chciała, by film o niej wyreżyserował Pedro Almodóvar

Warto zauważyć, że Gessler już kilka lat temu marzyła o filmie biograficznym. Chciała nawet, aby produkcję o niej wyreżyserowała legenda kina - Pedro Almodóvar.

"Poznaliśmy się w Akademii Sztuk Pięknych. On zna moje życie i wie, że to jest życie na jego film. Bo jest ciekawe. To będzie film o mnie. To nie jest nudne" - mówiła w programie "Uwaga". Jak się jednak okazało, firma producencka należąca do reżysera i jego brata nigdy nie słyszała o znanej restauratorce.

"Pedro Almodovar nie ma żadnej relacji z panią Magdą Gessler, w związku z czym nie zrobi o niej filmu" - komunikat udało się pozyskać tygodnikowi "Twoje Imperium".

Skoro tak, Magda Gessler wzięła się za projekt sama - najpierw wydała autobiograficzną książkę, a teraz przyszedł czas na podbicie kinowych ekranów. Podobno restauratorka widzi się nawet w roli współreżyserki. Czy film pod jej przywództwem miałby szansę stać się dużym hitem?

Magda Gessler spędziła majówkę w Toronto. Przygotowywała się na nowe wyzwania

Na razie wiadomo, że Magda Gessler zbierała siły do nadchodzących wyzwań podczas majówki w Toronto. To właśnie w Kanadzie mieści się posiadłość restauratorki oraz jej ukochanego, Waldemara Kozerawskiego. Choć pogoda nie wydawała się zbytnio słoneczna, wyjazd za ocean był dla Magdy okazją do "naładowania baterii".

Czytaj też:

Córki Figury wyprowadziły się od niej do małego mieszkanka. Nie mogła tak tego zostawić!

Biznesy gwiazd, które upadły: Szyc otworzył knajpę bez toalety i śmietników!

Gwiazdy na rozdaniu Orłów. Katarzyna Figura jak miś z Krupówek. Zbigniew Zamachowski z polskim wąsem

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Magda Gessler | Katarzyna Figura
Reklama
Reklama
Reklama