Reklama
Reklama

Sytuacja Kate Middleton nie pozostawia złudzeń. Postawili jej jeden warunek

Kate Middleton od miesięcy unika publicznych wystąpień, a obowiązkami zajmuje się książę William. Przekazano już nawet warunek, po którego spełnieniu księżna będzie mogła znów zająć się obowiązkami. Nie da się ukryć, jest trudny do spełnienia...

Kate Middleton nadal pracuje? Tym się zajmuje

Księżna Kate niemal nie zabiera głosu odkąd przekazała, że zmaga się z nowotworem. Obowiązkami w jej imieniu zajmują się pozostali członkowie rodziny królewskiej, w tym jej mąż - książę William. Wiadomo jedynie, że Kate pozostaje zaangażowana w sprawy Królewskiej Fundacji.

Jak zapewnił rzecznik Pałacu Kensington, Kate robi wszystko, by nie odpuścić tego, co jest dla niej naprawdę ważne.

Reklama

Kate Middleton bierze udział w działaniach fundacji

"Wczesne dzieciństwo jest dla księżnej ogromnym priorytetem, dlatego była na bieżąco informowana o rozwoju prac grupy zadaniowej i zapoznała się z raportem. [...] Od chwili powstania grupy zadaniowej otrzymywała aktualne informacje, zapoznała się ze sprawozdaniem i została na jego temat poinformowana..." - relacjonował mężczyzna i podkreślał, że dokument przygotowany przed fundację wykazał, że przeznaczanie pieniędzy na wspieranie wczesnego dzieciństwa może każdego roku generować dla gospodarki krajowej ponad 45,5 miliarda funtów.

Pałac Kensington jednocześnie zauważył, że koordynacja raportu nie jest oficjalnym powrotem Kate do pracy.

"Daliśmy jej jasno do zrozumienia, że potrzebuje teraz przestrzeni i prywatności, aby odzyskać siły. Do pracy wróci, gdy otrzyma zielone światło od lekarzy" - podsumował rzecznik.

Tym samym zauważono, że istnieje szansa na powrót Kate Middleton, jednak na ten moment jest za wcześnie, by mówić o sprzyjających warunkach.

Kate Middleton przeszła wiele. Informator nie zostawił złudzeń

Niestety, wiele wskazuje, że Kate dziś nie czuje się i nie wygląda tak, jak dawniej. Według brytyjskiego tabloidu "Marca", Kate zmaga się z przykrymi skutkami leczenia.

"Kate Middleton cierpi na wypadanie włosów i utratę wagi" - czytamy.

W tej sytuacji jej wsparciem jest rodzina. Książę William ma jednak tak wiele obowiązków (częściowo przez rezygnację Kate z pracy), że nie zawsze jest na miejscu. Mimo to stawia ją na pierwszym miejscu.

"Stara się być podporą, jednocześnie opiekując się dziećmi i nadal pełniąc obowiązki służbowe. Dla nich obojga to niezbadane terytorium. William ogranicza podróże i wykonuje więcej spotkań na odległość, dając jasno do zrozumienia, że Kate i dzieci są na pierwszym miejscu" - relacjonowała osoba z otoczenia.

Czytaj też:

Rzekoma kochanka Williama wykorzystała nieobecność Kate. Knuje z Camillą

Kate rezygnuje z ważnej rodzinnej uroczystości. Alarmujące wieści z Pałacu

Znów pokazano czarno-białe zdjęcie Kate. Ludzie nie kryją oburzenia

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Kate Middleton | Książę William
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama