Reklama
Reklama

Wyszła na jaw prawda ws. stanu zdrowia księżnej Kate. Zmaga się z przykrymi dolegliwościami

Księżna Kate (42 l.) w marcu wystosowała oficjalny komunikat, w którym wyznała, że zmaga się z nowotworem. W związku z problemami zdrowotnymi zniknęła z życia publicznego i skupiła się na leczeniu. Od tego czasu nie zdecydowała się na ponowne zabranie głosu, a także pałac Buckingham milczy na ten temat. Tymczasem do mediów dochodzą coraz to nowsze komentarze. Wynika z nich, że sytuacja jest poważna, a żona księcia Williama (41 l.) mierzy się z wieloma skutkami ubocznymi terapii.

Księżna Kate zmaga się z chorobą nowotworową

Księżna Kate wycofała się z życia publicznego już niemal sześć miesięcy temu. Ostatnie oficjalne wydarzenie z jej udziałem miało miejsce w grudniu ubiegłego roku. Fani royalsów od razu zauważyli nieobecność żony księcia Williama i zaniepokojeni zaczęli snuć domysły na temat jej zniknięcia. W sieci aż zaroiło się od różnych absurdalnych teorii.

Nieoczekiwanie, w marcu księżna Walii przerwała milczenie i opublikowała poruszający komunikat, w którym zdradziła, że zmaga się z nowotworem. Nie ujawniono jednak więcej szczegółów, a pałac Buckingham także nie udziela żadnych oficjalnych informacji na ten temat.

Reklama

W nagraniu księżna Kate podkreśliła, że proszą o uszanowanie ich prywatności także przez wzgląd na najmłodszych członków rodziny. To nie jest łatwe, zwłaszcza, że 42-latka mierzy się z uciążliwymi skutkami ubocznymi podjętego leczenia.

Księżna Kate odczuwa skutki leczenia onkologicznego

Brytyjski tabloid "Marca" w jednym ze swoich ostatnich artykułów przytaczał sowa tajemniczego informatora z otoczenia rodziny królewskiej, który zdradził, że sytuacja jest poważna.

"Kate Middleton cierpi na wypadanie włosów i utratę wagi w związku z walką z nieujawnioną postacią raka" - czytamy.

Żona księcia Williama zmaga się ze skutkami ubocznymi chemioterapii. Należą do nich nudności, wymioty, zmęczenie czy zwiększone ryzyko infekcji. Tabloid zaznaczył, że księżna Walii może liczyć na wsparcie małżonka, dla którego cała ta sytuacja także jest niezwykle trudna. Zwłaszcza, że w tym samym czasie z chorobą mierzy się także jego ojciec, król Karol III.

"Stara się być podporą, jednocześnie opiekując się dziećmi i nadal pełniąc obowiązki służbowe. Dla nich obojga to niezbadane terytorium. William ogranicza podróże i wykonuje więcej spotkań na odległość, dając jasno do zrozumienia, że Kate i dzieci są na pierwszym miejscu".

Głos na temat choroby księżnej Kate zabrała także przyjaciółka ryoalsów i projektantka mody, Amaia Arietta. Jej słowa nie napawają optymizmem:

"Myślę, że przechodzą przez piekło. Mam nadzieję, że wrócą. To naprawdę osobista sprawa".

Zobacz także:

Znów pokazano czarno-białe zdjęcie Kate. Ludzie nie kryją oburzenia

Rzekoma kochanka Williama wykorzystała nieobecność Kate. Knuje z Camillą

Meghan Markle i książę Harry znów w blasku fleszy. Uwagę zwraca jedno


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Kate Middleton | Książę William
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy