Reklama
Reklama

Syn Gąsowskiego żegna byłego partnera matki

Jacek Brzosko zmarł 4 czerwca tego roku. Pożegnała go nie tylko była partnerka Hanna Śleszyńska, ale także jej syn Jakub Gąsowski, dla którego Brzosko był osobą bardzo ważną.

Hanna Śleszyńska pożegnała Jacka Brzoskę

 Jacek Brzosko był od 2005 roku partnerem aktorki Hanny ŚleszyńskiejPara spędziła razem 14 lat i zdecydowała się na rozstanie. Po śmierci Jacka Brzoski aktorka pożegnała go w swoim poruszającym poście w mediach społecznościowych.  Wspomniała o radości, jaką wnosił w życie wszystkich bliskich.

Reklama

"Jacek. Takiego Cię zapamiętam... Dziękujemy Ci za Twoją radość, optymizm, fantazję i szczyptę pozytywnego wariactwa, które wnosiłeś do naszego życia... Bez Twojego śmiechu świat będzie smutniejszy" - pożegnała partnera Hanna Śleszyńska.

Jacek Brzosko i Hanna Śleszyńska nigdy się nie pobrali. Aktorka stwierdziła, że oboje mają już za sobą bagaż doświadczeń i są w takim wieku, że nie spieszą się do sformalizowania związku. "Nie jesteśmy typową parą, jesteśmy nietypowi. Nie dzielimy radości na co dzień, jak inne pary. Nie mieszkamy razem, więc pewnie dlatego każdą wspólną chwilę staramy się przeżyć dobrze" - podkreślała aktorka w rozmowie z Super Expressem.

Syn Śleszyńskiej i Piotra Gąsowskiego żegna partnera matki

Jednak przez lata, kiedy byli razem Brzosko pomagał aktorce w wychowaniu jej synów. Śleszyńska jest matką dwóch synów. Młodszy z nich, Jakub, jest owocem związku z Piotrem Gąsowskim

Jakub Gąsowski postanowił pożegnać zmarłego partnera matki, którego traktował jak ojczyma. Na swoim Instagramie zamieścił kilka zdjęć z Jackiem Brzoską. W opisie posta napisał, że były partner jego mamy zawsze go wspierał.

"Jacek, dziękuję ci za te wszystkie lata, kiedy byłeś moim ojczymem. Dziękuję za twój wkład w moje wychowanie, za to, że zawsze mi kibicowałeś i byłeś bardzo aktywnie zaangażowany w moje życie. Za nasze przekomarzania, wspólne wygłupy, rozmowy i po prostu czas spędzony razem. Będzie mi ciebie brakowało. Trzymaj się i mam nadzieję, że kiedyś jeszcze się spotkamy" - napisał.

Kim jest Kuba Gąsowski?

Jakub Gąsowski  ma 28 lat. Syn Hanny Śleszyńśkiej i Piotra Gąsowskiego dorastał w artystycznym domu. Nic dziwnego, że poszedł w ślady rodziców. W 2020 roku ukończył Akademię Teatralną w Warszawie. Jakub Gąsowski ma na swoim koncie rolę w Belfrze, Weselu 2, Orle,  dołączył też do obsady spektaklu Akt równoległy w Teatrze Capitol. Obecnie gra w Teatrze 6. Piętro.

Zobacz też:

Nie żyje popularny arystokrata. Był bohaterem ukochanego filmu Polaków

Tina Turner nie żyje. W grudniu odszedł jej syn

Nie żyje Martin Amis. Pisarz przegrał z rakiem. Miał 73 lata

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Hanna Śleszyńska | Kuba Gąsowski | Piotr Gąsowski | Jacek Brzosko
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy