Reklama
Reklama

Hanna Śleszyńska w żałobie. Nie żyje jej partner Jacek Brzosko

Jacek Brzosko był przez 14 lat partnerem Hanny Śleszyńskiej. Choć para rozstała się przed kilku laty, to nadal pozostawali w przyjaźni. Aktorka pożegnała zmarłego partnera w bardzo wzruszającym wpisie.

 

Nie żyje Jacek Brzosko, były partner Hanny Śleszyńskiej

Jacek Brzosko był łyżwiarzem, a po zakończeniu kariery sportowej zajął się biznesem. W 2005 roku poznał na basenie aktorkę Hannę Śleszyńską. Od tego czasu byli praktycznie nierozłączni. Niestety, 4 czerwca Brzosko zmarł. O jego śmierci poinformowała siostra.

Jacek Brzosko i Hanna Śleszyńska nigdy się nie pobrali. Aktorka stwierdziła, że oboje mają już za sobą bagaż doświadczeń i są w takim wieku, że nie spieszą się do sformalizowania związku. 

Reklama

"Nie jesteśmy typową parą, jesteśmy nietypowi. Nie dzielimy radości na co dzień, jak inne pary. Nie mieszkamy razem, więc pewnie dlatego każdą wspólną chwilę staramy się przeżyć dobrze" - podkreślała aktorka w rozmowie z Super Expressem.

W 2019 r. w rozmowie z "Twoim Imperium" Brzosko potwierdził rozstanie z aktorką, mówiąc:

"Hania jest wspaniałą kobietą, ale cóż, czasami coś nie zaskoczy w życiu. Nie ma tu skandalu, żadnej osoby trzeciej. Po prostu tak wyszło. Nic więcej".

Hanna Śleszyńska żegna partnera

Hanna Śleszyńska pożegnała byłego partnera. W swoim poruszającym poście w mediach społecznościowych wspomniała o radości, jaką wnosił w życie wszystkich bliskich.

"Jacek. Takiego Cię zapamiętam... Dziękujemy Ci za Twoją radość, optymizm, fantazję i szczyptę pozytywnego wariactwa, które wnosiłeś do naszego życia... Bez Twojego śmiechu świat będzie smutniejszy" - pożegnała partnera Hanna Śleszyńska.

Pod wpisem aktorki pojawiło się wiele komentarzy z kondolencjami. Słowa wsparcia wysłali Śleszyńskiej m.in. Anna Głogowska, tancerka i była partnerka Piotra Gąsowskiego, z którym Hanna Śleszyńska ma syna, Jakuba.

Zobacz też:

Nie żyje popularny arystokrata. Był bohaterem ukochanego filmu Polaków

Tina Turner nie żyje. W grudniu odszedł jej syn

Nie żyje Martin Amis. Pisarz przegrał z rakiem. Miał 73 lata

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Hanna Śleszyńska | Jacek Brzosko
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy