Reklama
Reklama

Sykut-Jeżyna znowu zostanie mamą? Już wiadomo, co planuje!

Paulina Sykut-Jeżyna (41 l.) nie ucieka od trudnych tematów w rozmowach z mediami. Prezenterka Polsatu otworzyła się ostatnio na temat macierzyństwa. Wyznała, czy planuje ponownie zajść w ciążę. Woli wziąć to na chłodno? „Życie pewne rzeczy weryfikuje” – skwitowała.

Paulina Sykut-Jeżyna rozważa powiększenie rodziny?

Paulina Sykut-Jeżyna jest jedną z najbardziej znanych gwiazd Polsatu. Prezenterka w życiu prywatnym jest żoną Piotra Jeżyny, z którym ma córeczkę Różę. Chociaż prezenterka bardzo cieszy się z dziecka, po porodzie przez jakiś czas nie chciała nawet słyszeć o kolejnej ciąży, jednak na początku 2021 roku sytuacja diametralnie się zmieniła.

Reklama

Paulina wspominała o powiększeniu rodziny w wielu wywiadach. Naszemu reporterowi wyznała wówczas, że wymyśliła już nawet imię dla drugiego dziecka.

Fani wciąż obserwują brzuch pogodynki. Nie raz błędnie orzekli, że jest w stanie błogosławionym, co sama zainteresowana i jej mąż szybko dementowali, by nie szerzyć nieprawdziwych informacji. Wciąż jednak myślą o dziecku i szykują się na nie.

Piotr Jeżyna stwierdził, że zanim razem z ukochaną rozpoczęli starania, muszą zmienić swoje 200-metrowe lokum na większe. Poczynili już pierwsze kroki w celu zmiany dotychczasowego miejsca zamieszkania.

"Mamy plany, aby przeprowadzić się do większego apartamentu lub ewentualnie domu. Już zaczynamy szukać i zobaczymy, jak będzie. Będzie większe mieszkanie, będziemy myśleć o dzieciach" - cytował jego słowa "Fakt".

Od tamtej wypowiedzi minęło już dobrych kilka lat, a para dalej wychowuje 6-letnią jedynaczkę. Paulina Sykut-Jeżyna powróciła jednak do tematu kolejnej ciąży w rozmowie z Kamilem Baleją w ramach podcastu "Tato, no weź!".

Prezenterka cieszy się z tego, że może poświęcać Róży tyle uwagi, na ile zasługuje. Stara się być przy niej w każdym trudnym momencie życia, przy każdej infekcji. Pojawienie się kolejnego dziecka sprawiłoby, że dla każdego ze swoich potomków miałaby znacznie mniej czasu. Jak podkreśliła, "niczego nie żałuje" i cieszy się z tego, czym obdarzył ją los.

"Szkoda, że nie jestem trochę młodsza, ale myślę też, że każdy ma swój czas w życiu i dla każdego wszystko się inaczej układa i to są sprawy bardzo indywidualne. Niczego też nie żałuję, bo wszystko się pięknie ułożyło i cieszę się, że mam taką pełną świadomość i czas dla mojego dziecka. Absolutnie nie narzekam" - mówiła.

Sykut-Jeżyna nie ukrywa, że wszystko i tak "zweryfikuje życie". Nie zamierza też przejmować się natarczywymi pytaniami ludzi, ponieważ istnieją ludzie, "którzy może nie powinni mieć dużo dzieci". 

***

31 grudnia Paulinę Sykut-Jeżynę będzie można zobaczyć na sylwestrze w Polsacie. Czekacie?

***

Zobacz też:

Paulina Sykut-Jeżyna zdradziła smaczki na 30-lecie Polsatu. Nieznana historia o Ibiszu i "Must Be the Music"!

Wieniawa, Kaczorowska i Socha już go stosują. Poznaj najgorętszy makijażowy trik z TikToka

Paulina Sykut i Piotr Jeżyna: są ze sobą już ćwierć wieku!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Paulina Sykut-Jeżyna
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy