Reklama
Reklama

Sąsiad Krzysztofa z "Rolnik szuka żony" przerywa milczenie: "Policja i lekarze wiedzieli o jego problemach i powinni zabrać na leczenie"

Krzysztof Pachucki (†56 l.) z 8. edycji "Rolnik szuka żony" 2 czerwca popełnił samobójstwo. Chorował na depresję. Jego sąsiad twierdzi, że policja i lekarze wiedzieli o problemach, jednak zrobili niewiele.

Krzysztof zgłosił się do programu "Rolnik szuka żony 8", bo czuł się samotny. Mieszkał na Mazurach, gdzie prowadził gospodarstwo agroturystyczne. Do tego zajmował się hodowlą bydła i drobiu.

W programie poznał Bogusię, z którą po kilku dniach znajomości zaręczył się i wziął ślub.

"Są miłe chwile, jest pięknie, ale też są i doły. Straszliwe doły, z którymi trzeba dać sobie radę" - mówiła Bogusława po kilku tygodniach znajomości z Krzysztofem. Starała się być dla męża wsparciem, jednak choroba wygrała.

Reklama

Przed śmiercią 56-latek zaginął. Szukała go straż miejska, policja z psem i straż graniczna. Wrócił do domu sam, przed północą. Niestety, najgorsze przyszło kilka dni później - rolnik powiesił się w oborze - poinformował "Super Express".

Krzysztof z "Rolnik szuka żony" nie żyje. Policja i lekarze wiedzieli o jego problemach

Sąsiedzi Krzysztofa twierdzą, że o jego problemach wiedziała cała wieś. Po tym, jak poznał Bogusię, było nieco lepiej, demony jednak szybko wróciły. Po śmierci Krzysztofa Bogusia wyprowadziła się z gospodarstwa i wróciła do siebie. Obecnie obejście świeci pustkami.

"On już wcześniej miał ze sobą problemy. W czwartek zmarł, a w sobotę już go chowali na cmentarzu w Świętajnie, bo w niedzielę nie ma pochówków, a do poniedziałku nie było sensu czekać" - mówi sąsiad rolnika w rozmowie z "Faktem".

"Policja i lekarze wiedzieli o jego problemach i po jego powrocie z ucieczki powinni go zabrać na leczenie. Teraz wszystko wygląda na opuszczone. Dzieci się porozjeżdżały, kwiaty na grobie zwiędły i nie wiadomo, co będzie dalej z gospodarstwem" - dodaje sąsiad.

Zobacz też:

Opole 2022: Internauci nie zostawili suchej nitki na koncercie TVP. Kurski na przekór ogłosi sukces?

Justyna Steczkowska krzyczy na ekipę w Opolu. Foch czy profesjonalizm?

Festiwal w Opolu 2022: Nagrodzili "Szansę na sukces". Nie wspomnieli ani słowem o Wojciechu Mannie!?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: "Rolnik szuka żony 8" | Krzysztof Pachucki
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy