Reklama
Reklama

"Sanatorium miłości" wraca na ekrany. Już w styczniu widzowie zobaczą 5. sezon

"Sanatorium miłości" jest jedną z propozycji TVP, za którą widzowie przepadają. Randkowe show już wkrótce rusza z piątym sezonem. Kiedy będzie można zobaczyć tę edycję w telewizji?

"Sanatorium miłości" cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem widzów. Program emitowany jest już od 2019 roku. Randkowe show polega na tym, że przebywający w placówce seniorzy próbują nawiązania głębsze relacje. Program prowadzi Marta Manowska, która znana jest widzom TVP z równie popularnego programu "Rolnik szuka żony". Jak się okazuje, Telewizja Polska pracuje już nad piątą edycją ​"Sanatorium miłości".

"Sanatorium miłości 5", jak podają Wirtualne Media, pojawi się na antenie TVP1 już w styczniu 2023 roku. Program nadal będzie nadawany w tym samym czasie co do tej pory, czyli w niedzielne wieczory

Reklama

Obecnie prace nad show są w fazie kompletowania nagrań i montowania. Zdjęcia do składającego się z dziesięciu odcinków piątego sezonu programu odbywały się wczesną jesienią. Do tej pory show był kręcony w Ustroniu - 1 i 2 sezon oraz w Polanicy-Zdroju - 3 i 4 sezon. Tym razem seniorów zaproszono do Buska-Zdroju. Nadal gospodynią show jest lubiana przez widzów i wzbudzająca zaufanie kuracjuszy Marta Manowska.

"Zdjęcia do składającego się z dziesięciu odcinków piątego sezonu programu odbywały się wczesną jesienią. Cykl kręcony był w Busku-Zdroju. Bez zmian gospodynią cyklu jest Marta Manowska" - czytamy w  Wirtualnych Mediach.

"Sanatorium miłości" co dalej z bohaterami kolejnych edycji?

Bohaterowie randkowego show cieszą się sporym zainteresowaniem widzów. Seniorzy chętnie utrzymują kontakty ze sobą i goszczą w programach telewizyjnych. Jak do tej pory największą popularność zyskali Iwona Mazurkiewicz i Gerard Makosz, którzy całkiem niedawno obwieścili datę swojego ślubu. Ślub zapowiada się też u uczestników czwartej edycji. Natalia Jankowska i Marek Szir wpadli sobie w oko już podczas nagrań programu. A w kwietniu 2022 roku mężczyzna oświadczył się ukochanej.

Czy miłość pojawi się także między kuracjuszami piątej edycji? Będziecie oglądać?

Zobacz też:

Żałoba w "Sanatorium miłości". Pożegnano przyjaciela programu: "Kolejna wielka strata"

Piotr Hubert z "Sanatorium miłości" jest załamany. Mariola jest gotowa na nową miłość! To koniec?

"Sanatorium miłości 4". Andrzej wyjawił, jakie relacje łączą kuracjuszy po programie

***


pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama