Reklama
Reklama

"Sanatorium miłości 4". Piotr Hubert ma wątpliwości. Mariola nie będzie zadowolona z jego słów

Piotr Hubert został Królem Turnusu w czwartej edycji "Sanatorium miłości". Cała Polska kibicuje mu do tej pory, by kuracjusz znalazł swoją połówkę i ułożył sobie życie. Wszyscy liczą na jego związek z Mariolą Baruk. Co na to Piotr?

"Sanatorium miłości 4" miało swój finał już ponad miesiąc temu. Królem i Królową Turnusu wybrano Piotra Huberta i Zofię. Fani programu do tej pory interesują się ich losem. Dlatego telewizja publiczna gościła ostatnio u kuracjuszy, by dowiedzieć się co u nich słychać. Podczas spotkania w Siemianowicach Śląskich u Piotra, uczestnik wiele powiedział o relacji z Mariolą Baruk.

Reklama

"Sanatorium miłości 4". Piotr Hubert zdradził, co łączy go z Mariolą

Podczas nagrywania "Sanatorium miłościMariola Baruk wpadła w oko Piotrowi Hubertowi Langfortowi. Uczestnik nazwał ją nawet pieszczotliwie "Lucy". A to z powodu jej miejsca zamieszkania. Kuracjuszka zdradziła w rozmowie z Martą Manowską, że krótko po urodzeniu córki uciekła z Polski i osiadła w New Jersey w Stanach Zjednoczonych. Powodem tej emigracji było agresywne zachowanie męża Marioli. 

Podczas wywiadu, jakiego Piotr Hubert Langfort udzielił dla TVP, kuracjusz przyznał, że bardzo długo jest sam. Od ostatniego jego związku minęło... 28 lat! Jednak kuracjusz nadal wierzy, że uda mu się zbudować relację.

"Sanatorium miłości 4". Piotr Hubert ma wątpliwości...

Piotr Hubert zapytany, czy liczy na związek z Mariolą Baruk, z pewnym wahaniem w głosie przyznał, że bardzo się z nią przyjaźni, jednak widzi ogromny problem w odległości, jaka ich dzieli.

Czy odległe miejsce zamieszkania stanie im na przeszkodzie? Miejmy nadzieję, że nie. Mariola już stara się zrobić wszystko, by pokonać przeszkody. Teraz jeszcze Piotr musi podjąć wysiłek. Na razie przyznał, że Lucy tego lata odwiedzi go w Siemianowicach.

Kuracjusz przyznał też, że cieszy go popularność, jaką zdobył dzięki udziałowi w programie "Sanatorium miłość". Był szczerze zaskoczony, kiedy prezenter oznajmił mu, że cała Polska trzyma kciuki za jego związek i kibicuje, żeby znalazł miłość.

Zobacz też:

"Sanatorium miłości 4". Mariola Baruk pokazała zdjęcie z bliskim mężczyzną

U2: Bono poznał rodzinny sekret. "Dowiedziałem się, że mam przyrodniego brata"

Sebastian Fabijański i Maffashion mają problemy w związku? Aktor wyznaje: "Jestem wdzięczny Julce za to, co zrobiła"

***

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama