Reklama
Reklama

"Sanatorium miłości 4". Oto Mariola B. z New Jersey. Czy będzie szczęśliwa z Piotrem Hubertem?

"Sanatorium miłości 4" to nie tylko program o miłosnym życiu kuracjuszy, ale też o przekraczaniu własnych granic, które wcześniej był nie do pokonania. Mariola B. z New Jersey podbiła serca polskich fanów programu, dzięki swojej pozytywnej energii, ciekawości świata i nieskrępowanemu zachowaniu. Kim jest Mariola B. z "Sanatorium miłości"?

Jedną z sześciu damskich uczestniczek programu "Sanatorium miłości 4" jest Mariola B. z New Jersey. Od początku przyciągnęła uwagę widzów ze względu na amerykański akcent, niebieskie oczy, świetną figurę, a także wesołe usposobienie. Niewiele osób wie, dlaczego postanowiła wyemigrować do Stanów Zjednoczonych. W jej przeszłości kryje się mroczna tajemnica. Kim naprawdę jest Mariola B. z New Jersey?

"Sanatorium miłości 4". Kim jest Mariola B. z New Jersey?

Dwunastka kuracjuszy w Polanicy-Zdroju to niezwykłe osobowości. Od samego początku wzrok widzów przyciągnęła niebieskooka Mariola z charakterystycznym, amerykańskim akcentem. 

Reklama

Pochodząca z Poznania seniorka od 38 lat mieszka w USA. Nie zapomina jednak o pielęgnowaniu języka polskiego u swojego wnuczka.

Historia Marioli skrywa mroczną tajemnicę. 12 lutego 1982 roku wraz z maleńkim niemowlęciem wsiadła do samolotu, który zamiast we Wrocławiu, wylądował w Berlinie Zachodnim, a następnie w Stanach Zjednoczonych. I nie jest to najmroczniejsza część historii.

"Sanatorium miłości 4": Mariola B. była ofiarą przemocy domowej

Kiedy jej mąż pierwszy raz podniósł na nią rękę, była przekonana, że to wszystko było jej winą.

"Pierwszy raz, kiedy zostałam pobita, myślałam, że to ja coś zrobiłam źle. Przecież u mnie w domu nie było przemocy u rodziców. A tu ni stąd, ni zowąd zostaje pobita, bo coś mu się nie podobało. Kiedy zaczęło się to powtarzać - byłam zszokowana, nie wiedziałam, co mam robić. Wstyd mi było się przyznać. Do momentu, kiedy miałam tego po dziurki w nosie i powiedziałam "trzeba odejść" - powiedziała  Mariola podczas rozmowy z Martą Manowską.

Od tego momentu Mariola przysięgła sobie, że "Nigdy więcej nie pozwolę się uderzyć mężczyźnie i żadnej kobiety przy mnie" - podsumowała.

Mariola w przedostatnim odcinku "Sanatorium miłości 4" została Kuracjuszką Odcinka. Kogo zabrała na randkę? Oczywiście Piotra Huberta.

"Sanatorium miłości 4". Ile lat ma Mariola B. z New Jersey?

Mariola B. z New Jersey ma obecnie 65 lat i nadal jest aktywna zawodowo. Pracuje jako managerka polskiego kompleksu sal bankietowych i baru. Udziela się w cyklicznych imprezach charytatywnych na rzecz chorych dzieci. 

Jej hobby to skoki ze spadochronem. Zaczęła uprawiać ten sport odkąd skończyła 16 lat. Przez wyjazd za ocean musiała przerwać swoją pasję, ale na szczęście do niej wróciła w 2008 roku i skacze regularnie. Ma na swoim koncie ponad 1600 skoków ze spadochronem, które wykonała w różnych zakątkach świata!

"Sanatorium miłości 4": Mariola z New Jersey szczerze o seksie i mężczyznach

Kiepskie doświadczenia z przeszłości nie przekreślają jednak otwarcia seniorki na nową miłość. Jakich mężczyzn lubi Mariola B.?

A jeśli mowa o mężczyznach, to od razu seniorka też przyznała, co sądzi o seksie po sześćdziesiątce.

"Sanatorium miłości 4". Mariola i Piotr Hubert zostaną parą?

Mariola B.Piotr Hubert od razu poczuli między sobą nić porozumienia. Podczas ostatniej rozmowy Marioli z Martą Manowską, seniorka otworzyła się na temat ich relacji.

Prowadząca zapytała Mariolę B. wprost o jej relację z Piotrem Hubertem. Czy między nimi rodzi się uczucie?

Zobacz także:

Katarzyna Cichopek w końcu przyznała się w programie: "Ale moją miłością jest..."

"The Voice Senior": Ryszard Rynkowski zastąpi Witolda Paszta? "To bardzo poważny kandydat"

Podrzuciła dzieci Hakielowi, a sama "idzie w tango". Fani oniemieli z zachwytu: "Bogini Cichopek!"

Jakimowicz po skandalu trafił do szpitala. Konieczna operacja

Matura 2022: Arkusz CKE i odpowiedzi z matematykipomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama