Reklama
Reklama

Podrzuciła dzieci Hakielowi, a sama "idzie w tango". Fani oniemieli z zachwytu: „Bogini Cichopek!”

Katarzyna Cichopek (40 l.) mimo trudnej sytuacji życiowej: głośnego rozstania z Marcinem Hakielem i internetowej burzy, która rozpętała się wokół ekspary, nie próżnuje. Dwójkę pociech podrzuciła na weekend do byłego męża, a sama wystroiła się w sexy sukienkę i ruszyła prowadzić nocne życie. Właśnie pochwaliła się stylizacją, którą wybrała na sobotni wieczór. Jak wypadła?

Podrzuciła dzieci Hakielowi, a sama "idzie w tango". Fani oniemieli z zachwytu: „Bogini Cichopek!”

Katarzyna Cichopek zdaje się, że przeżywa "drugą młodość". Od czasu oficjalnego, acz bardzo głośnego, rozstania z Marcinem Hakielem, jest bardzo aktywna na social mediach, gdzie regularnie publikuje zdjęcia swoich wymyślnych strojów. Właśnie opublikowała fotkę prezentującą jej sobotnią stylizację: Kasia postanowiła na tak zwaną "małą czarną" oraz szpilki w tym samym kolorze.  Minimalistyczny ubiór, mimo braku dodatków, przykuwa uwagę, bowiem podkreśla zgrabne nogi aktorki. Uwodzicielskie zdjęcie Cichopek opisała wprost:

Reklama

Pod zdjęciem Kasi pojawiło się mnóstwo komentarzy od zachwyconych fanek:

W tym samym czasie, na instagramowym profilu Marcina Hakiela, można było zaobserwować spokojne popołudnie, które tancerz spędził w towarzystwie swoich dwóch pociech. Wygląda na to, że Kasia "podrzuciła" dzieciaki na weekend do byłego partnera, a sama ruszyła na miasto. Marcin zabrał Adasia i Helenę na wycieczkę na południe Polski, gdzie wspólnie spędzali rodzinny czas. Tancerz zdążył nawet pochwalić się na Instagramie zdjęciem z hotelu w samych bokserkach, o czym pisaliśmy (tutaj).

Przypomnijmy, że to Kasia Cichopek zabrała Helenkę i Adasia na majówkę, dlatego teraz przyszła kolej na spędzanie czasu z pociechami dla tancerza. Eks para stara się dzielić opieką po równo, jednak nie zawsze się to udaje, bowiem oboje cierpią na natłok obowiązków zawodowych. Celebryci robią jednak, co mogą, by ich dzieci nie ucierpiały podczas ich głośnego rozstania.

Zobacz też:

Katarzyna Cichopek w końcu przyznała się w programie: "Ale moją miłością jest..."

Matura 2022: Edyta Górniak "alarmuje" uczniów podchodzących do egzaminu. "Ludzie odbierają sobie życie"

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Cichopek | Marcin Hakiel
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy