Reklama
Reklama

Katarzyna Cichopek w końcu przyznała się w programie: "Ale moją miłością jest..."

Katarzyna Cichopek (39 l.), Marcin Hakiel (38 l.) i Maciej Kurzajewski (49 l.) tworzą miłosny trójkąt, z którego raczej trudno będzie się uwolnić w ostatnim czasie. Po powrocie do pracy na planie porannego programu śniadaniowego, aktorka nieoczekiwanie wyznała miłość. Czyżby przestała skrywać swoje prawdziwe uczucie?

Katarzyna Cichopek wróciła do "Pytania na Śniadanie" i wygląda na szczęśliwą, pomimo tego, że ostatni czas nie był dla niej łaskawy. Najpierw wspólne oświadczenie o rozstaniu z mężem, potem lawina historii przypominających o ich miłości, łzawe Instastory i wywiad byłego partnera w programie "Miasto kobiet", a na sam koniec "afera podsłuchowa". Wiele się działo w życiu aktorki. Czy to koniec złej passy?

Katarzyna Cichopek wyznała w programie: "Ale moją miłością jest..."

Podczas prowadzenia porannego programu, gdzie między innymi tematem były kierunki idealne do skorzystania z "długiego weekendu". Kasia ostatnio spędziła święta wielkanocne na Malediwach, a majówkę spędziła z dziećmi w okolicach Lublina.

Reklama

Gościnie "Pytania na Śniadanie" omawiały najciekawsze miejsca, do których można się udać na weekend. Wymienione zostały między innymi takie miasta jak Londyn, Paryż, ale też tereny Hiszpanii, jak Malaga, czy Andaluzja.

Podczas wypowiedzi zaproszonych ekspertek i przedstawienia zdjęć z uroczych zakątków, nagle wypowiedź przerwała prowadząca, Cichopek.

Cichopek najwyraźniej nie mogła wytrzymać i pochwaliła się od razu dlatego to właśnie Rzym stał się jej miłością. Głównie przez piękne zabytki, pyszne jedzenie i ogólny klimat miasta.

Zmieszana rozmówczyni dodała szybko, że "wszystkie drogi prowadzą do Rzymu" i koniecznie trzeba zobaczyć Koloseum.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski: romans o którym wszyscy mówią

Wypowiadając słowa o miłości, Kasia wymownie spojrzała się na siedzącego obok Macieja Kurzajewskiego. Czyżby to była aluzja?

Plotki o romansie Cichopek i Kurzajewskeigo nie cichną. O tym, że ich uczucie wobec siebie to coś więcej niż tylko przyjaźń z pracy, było mówione od razu po oświadczeniu aktorki i tancerza o rozstaniu. Trudno się dziwić, wiele ich łączy: praca, zamiłowanie do sportu, a także... wspólna prawniczka do rozwodu.

Myślicie, że Cichopek i Kurzajewski wybiorą się razem do Rzymu?

Zobacz także:

"The Voice Senior": Ryszard Rynkowski zastąpi Witolda Paszta? "To bardzo poważny kandydat"

Amber Heard ma roczną córkę! Nie cichną spekulacje na temat ojca dziecka. To... Elon Musk?!

Jakimowicz po skandalu trafił do szpitala. Konieczna operacja

Matura 2022: Arkusz CKE i odpowiedzi z matematykipomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Cichopek | Marcin Hakiel | Maciej Kurzajewski
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy