Reklama
Reklama

​"Sanatorium miłości 4". Mariola Baruk pokazała zdjęcie z bliskim mężczyzną

Mariola Baruk, czyli Lucy, była jedną z kuracjuszek w czwartym sezonie "Sanatorium miłości". Uczestniczka zdecydowała się ostatnio na osobisty wpis w mediach społecznościowych. Co takiego ujawniła?

"Sanatorium miłości 4" zakończyło się już ponad miesiąc temu. Kuracjusze czwartego sezonu show dali się poznać, jako bardzo sympatyczni i energiczni ludzi. Fani programu do tej pory interesują się ich losem. 

"Sanatorium miłości 4". Mariola Baruk pokazała zdjęcie z bliskim mężczyzną

Jedną z bohaterek Sanatorium 2022 była Mariola Baruk. Kuracjuszka od wielu lat mieszka w New Jersey w Stanach Zjednoczonych. Trudno o niej pisać seniorka, bo werwą, humorem i aktywnością prześcignęłaby niejednego dwudziestolatka. 

Reklama

Mariola od lat uprawia skoki spadochronowe. Pierwszy skok wykonała, kiedy miała zaledwie 16 lat. Zawiesiła pasję, po tym, jak musiała emigrować z Polski. Jednak w 2008 roku znowu zaczęła skakać. Ma na koncie ponad 1600 skoków, które wykonała w różnych miejscach na świecie.

Mariola Baruk w programie poznała Piotra Huberta Langeforta, z którym do tej pory często rozmawia przez telefon. Uczestniczka potwierdziła, że to, co jest między nimi, to coś więcej niż przyjaźń

Para już spotkała się po programie i znowu planuje randkę w sierpniu tego roku. Mariola ma przylecieć do Polski. Na miejscu spotka się z Anną z Olsztyna, z którą bardzo się zaprzyjaźniła. Musi zresztą pocieszyć koleżankę. Anna w programie zaręczyła się z Piotrem, jednak zaledwie kilka dni temu przyznała, że związek z nim jest już historią, a ona czuje się skrzywdzona. Kiedy "Lucy" - bo tak nazwał Mariolę Piotr Hubert zawita do Polski, obie z Anią planują odwiedzić Piotra na Śląsku.

Na razie Mariola przebywa w Stanach. Uczestniczka "Sanatorium miłości" pracuje jako managerka polskiego kompleksu sal bankietowych i baru. W ostatnim czasie pochwaliła się zdjęciem z bliskimi. Okazją był Dzień Ojca, Co prawda jest on obchodzony w Polsce później niż w Stanach, dlatego kuracjuszka dwukrotnie złożyła życzenia tacie i pokazała fotografię z nim. Fani Marioli w komentarzach pisali, że jest do niego podobna. 

Zobacz też:

"Sanatorium miłości 4". Monika obnaża całą prawdę o kojarzeniu par w programie TVP!

Wojewódzki i Palikot mają kłopoty. Ich interes zadłużony jest na 50 mln złotych!

Donatan ma gest. Pochwalił się prezentem, jaki kupił Cleo

***


pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy