Reklama
Reklama

Anna i Piotr z "Sanatorium miłości 4": będzie ślub! "Nie potrafimy bez siebie żyć"

Finałowy odcinek "Sanatorium miłości 4" już za nami. Kuracjusze na uroczystym balu wspominali najlepsze momenty w programie, a także ogłoszona została oficjalna para Króla i Królowej Turnusu. Nie zabrakło też najbardziej wzruszającego momentu ze wszystkich dotychczasowych odcinków: oficjalnych oświadczyn!

"Sanatorium miłości" to program, który rozgrzewa nadzieję w sercach seniorów, że mogą znaleźć miłość po 60. roku życia. Program przyciągał przed telewizory nawet 3,5 miliona widzów! Nic więc dziwnego, że oglądającym trudno jest się rozstać z sympatyczną dwunastką kuracjuszy. Finałowy odcinek przyniósł jeszcze więcej emocji niż wszystkie dotychczasowe. Podczas oglądania, zalecane było posiadanie chusteczek pod ręką.

Finał "Sanatorium miłości 4" Piotr oświadczył się Ani

W finałowym odcinku "Sanatorium miłości 4", doszło do oświadczyn Piotra i Ani - to pierwszy taki moment w historii programu. 

Reklama

Piotr z Piaseczna wzruszył najpierw kuracjuszy swoją przemową, a następnie klęknął przed Anią z Olsztyna. "Odnaleźliśmy się. Myślę, że to jeden ze szczęśliwszych, jak nie najszczęśliwszych dni w naszym życiu". Wypowiedział też słowa "w ich języku".

Zaskoczona i wzruszona Ania tylko odpowiedziała: "Chcę Cię, mój Ci, mój Ci!". Piotr założył na palec Anny pierścionek z ogromnym kamieniem, a gratulacjom i łzom nie było końca.

W komentarzach gratulowali również fani, którzy podejrzewali, że tak może się skończyć historia Piotra i Ani:

Finał "Sanatorium miłości 2022": znamy Króla i Królową Turnusu!

Zanim finałowy odcinek "Sanatorium miłości 2022" został opublikowany, widzowie podgrzewali atmosferę komentarzami, że to Mariola R., czyli Berlinka zostanie Królową, a Piotr Hubert Królem. Internauci mieli 50% racji, ponieważ faktycznie królem został Piotr Hubert, który nie krył wzruszenia tym faktem. Natomiast Królową Turnusu została kolorowa i zawsze pogodna Zofia!

Zofia po ogłoszeniu wyniku głosowania przez Martę Manowską nie mogła w to uwierzyć:

Z kolei Piotr Hubert, który na co dzień wydaje się bardzo opanowany i spokojny, też nie mógł ukryć swojego wzruszenia. W pewnym momencie załamał mu się głos i nie był w stanie dalej mówić. Podziękował tylko za wybranie go Królem Turnusu.

Zobacz też:

"Sanatorium miłości 4". Rodzina wstydzi się udziału Zosi w programie? Padły przykre słowa: "to wstyd"

"Sanatorium miłości 4". Poznaj Annę z Olsztyna, partnerkę Piotra. Nie wiesz o niej wszystkiego!

"Sanatorium miłości 4". Kim jest Mariola z Berlina?

"Sanatorium miłości 4". Kim jest Piotr Hubert? Czy wrażliwy kuracjusz zwiąże się z Lucy?

Oliwia Bieniuk w zmysłowej sesji kusi w sieci! Co za pozy...

Eurowizja 2022. Wojciech Glanc tłumaczy się ze złej przepowiedni. Pisze o "ustawce"

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: "Sanatorium miłości" | "Sanatorium miłości 4"
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy