Reklama
Reklama

"Sanatorium miłości 4". Kim jest Mariola z Berlina?

"Sanatorium miłości" prowadzone przez Martę Manowską gości tym razem w Polanicy-Zdroju. Dwunastka kuracjuszy to nieprzeciętne osobowości. Mimo to na ich tle wyraźnie wybija się jedna z uczestniczek show, która podbiła serca widzów. To Mariola z Berlina, zwana przez pozostałych kuracjuszy "Berlinką".

Czwarta edycja "Sanatorium miłości" gromadzi przed telewizorami rzesze widzów, którzy z zainteresowaniem śledzą perypetie kuracjuszy w Polanicy-Zdroju. Poznajcie Berlinkę, czyli Mariolę R.

"Sanatorium miłości". Kim jest Mariola z Berlina?

Mariola z Berlina to uczestniczka czwartej edycji "Sanatorium miłości". Kuracjuszka zwana pieszczotliwie Berlinką to bardzo otwarta i pełna energii kobieta. Mimo to nie wiele wiadomo o jej przeszłości. W rozmowie z Martą Manowską zdradziła, że nigdy nie zaznała prawdziwej czułości ze strony mężczyzny i bardzo tęskni za miłością. Swoje uczucia przelała na synów, którzy są jej oczkiem w głowie. Dorosłym już dzieciom Mariola wpoiła od najmłodszych lat, że muszą kochać.

Reklama

Od początku randkowego show Mariola stara się zaskarbić sympatię wszystkich kuracjuszy. Za każdym razem był pomocna i chętna do współpracy. Sympatycznej kuracjuszce nie brak delikatności - wzrusza się w teatrze i operze, które są jej wielką miłością i pisze wiersze. Kiedy jednak potrzeba, umie pokazać swój silny charakter. Nie zrezygnowała ze skoku z wysokości ani z lotu samolotem. 

W sanatorium sympatyzuje z Andrzejem z Warszawy. Dobrze się rozumieją i choć Andrzej jest bardzo skryty, to bardzo się polubili. 

Mariola R. przyznała, że od początku programu jest prawdziwą fanką randkowego show. Zachwycił ją jeden z uczestników poprzedniej edycji. Do tego stopnia była oczarowana Władysławem, że próbowała nawiązać z nim kontakt. Okazało się, że uczestnik był w szpitalu. Jego stan wówczas był bardzo ciężki. Niedługo później do Marioli odezwała się córka Władysława. Przekazała jej bardzo smutną wiadomość, że ojciec nie żyje.

Mariola tą historią bardzo poruszyła fanów programu. Twierdzą oni zresztą, że to Berlinka zostanie królową turnusu. Królem ma być podobno Piotr Hubert. Czy przypuszczenia fanów okażą się słuszne przekonamy się już w niedzielę 15 maja. 

"Sanatorium miłości 4". Ile lat ma Mariola z Berlina?

Mariola ma 62 lata. Do programu przyjechała z Berlina, w którym mieszka. Sama o sobie mówi, że jest "kocurem". Nie straszne jej tematy związane z intymnością, czy seksem. Mariola jest gotowa dzielić zainteresowania ze swoim partnerem, czeka tylko na tego jedynego, który obdarzy ją uczuciem.

Zobacz też:

"Sanatorium miłości 4". Kim jest Piotr z Piaseczna, który zawrócił w głowie Ani?

Tort komunijny od Magdy Gessler? Szykujcie portfele, to wypieki na wagę złota

Zbyszek Zamachowski marzy już o ślubie z Gabrielą Muskałą? A co z rozwodem z Richardson?

Barbara Kurdej-Szatan tłumaczy się ze swojego oświadczenia. Nie wie, o co jej chodziło?

***

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: "Sanatorium miłości" | "Sanatorium miłości 4"
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy