Reklama
Reklama

Sablewska po latach wyznaje prawdę o Dodzie: "Nie wygląda na taką osobę, ale..."

Pracująca z celebrytami gwiazda szczerze o relacjach z bohaterką programu "Doda. Dream Show" w Polsacie. Maja Sablewska to kolejna postać, która opowiada o tym, jak naprawdę jest Dorota Rabczewska. Co zdradziła?

Materiał zawiera linki partnerów reklamowych

 

"Doda. Dream Show". Szczere wyznanie Sablewskiej po latach

Maja Sablewska w młodym wieku rozpoczęła współpracę z gwiazdami show-biznesu. Za sprawą pracy w Universal Music Polska rozpoczęła współpracę z Dodą i grupą Virgin, a po rozpadzie zespołu, została menedżerką gwiazdy. Później także współpracowała blisko między innymi z Mariną Łuczenko i Edytą Górniak. Ostatnio widzowie znają ją jako prezenterkę telewizyjną. Od jesieni 2022 roku prowadzi program "10 lat młodsza w 10 dni" w Polsat Café.

Reklama

Maja Sablewska wyznaje prawdę o Dodzie: "Nie wygląda na taką osobę, ale..."

Znana w świecie rozrywki Maja Sablewska pojawiła się w piątym odcinku programu "Doda. Dream Show", aby opowiedzieć o jej relacjach z Dodą w momencie, kiedy jej wielka kariera dopiero się rozpoczynała. - To był w ogóle bardzo trudny czas. Trochę wyskoczyła jak "Filip z konopii" ze swoim "attitude", ze swoją nietuzinkową osobowością. Nie dało się tego nie zauważyć - podkreśla.

Zdaniem Sablewskiej bycie w centrum uwagi w tych czasach, wymagało pewnej odporności psychicznej. 

"Ona w tym wszystkim była odważna, to był ten peak popularności. Media plotkarskie w tamtych czasach prowokowały. To nie były media, które zarabiały pieniądze na reklamie. One zarabiały na dobrym newsie, a Doda tych dobrych newsów dostarczała bardzo dużo. Co najważniejsze ten hejt jej nie stopował, ten hejt ją jeszcze bardziej nakręcał" - mówiła.

Choć wielokrotnie artystka była przedstawiana w negatywnym świetle, była to okazja, aby zyskać jeszcze większą popularność. 

"Paradoksalnie czasami te wszystkie negatywne - czasami chamskie, czasami kompletnie mijające się z prawdą - informacje, nagłówki, były dla nas odbiciem się do tego, żeby ludzi zaciekawiać. Dlatego się tak mocno odznaczyła w show-biznesie, który wtedy dopiero raczkował" - przypomniała.

"Doda. Dream Show". Maja Sablewska wyznaje po latach "Po prostu dobry człowiek"

Maja Sablewska podkreśla mało znane cechy piosenkarki, które miała okazję poznać dzięki bliskiej współpracy. 

"Doda to jest niezły harpagan. Jej się nie wolno bać, trzeba mówić jej, jak jest i trzeba słuchać. Ja jako menedżer używałam tego, jako klucza do Dody. Wtedy widziałam, że nawet jeżeli nie dogadamy się w danym momencie, to za chwilę przyjdzie refleksja. Ja wiem, że Doda nie wygląda na taką osobę, ale ona nie dość, że ma refleksję, to jeszcze potrafi przeprosić. Bo to jest dobry człowiek, po prostu" - zakończyła.

Co jeszcze wydarzyło się w piątym odcinku "Doda. Dream Show"? Nie brakowało różnych dram!

Wszystkie odcinki programu "Doda. Dream Show" dostępne są w Polsat Box Go.

Zobacz też:

Polskie siatkarki świętowały zwycięstwo, śpiewając piosenkę Dody. Gwiazda zareagowała błyskawicznie

Doda odmówiła koncertu 6 października. Ten powód zaskoczył wszystkich

Doda nagle przerwała wywiad. Polały się łzy [POMPONIK EXCLUSIVE]

Materiał zawierał linki partnerów reklamowych

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Maja Sablewska | Doda
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy