Reklama
Reklama

Polskie siatkarki świętowały zwycięstwo, śpiewając piosenkę Dody. Gwiazda zareagowała błyskawicznie

Polska reprezentacja siatkówki w świetnym stylu pokonała rozpędzone Włoszki i tym samym pierwszy raz od 16 lat nasze siatkarki awansowały na Igrzyska Olimpijskie. Zawodniczki nie kryły radości ze spektakularnego zwycięstwa. Do sieci trafił filmik, na którym widać, jak śpiewają one jedną z piosenek Dody. Piosenkarka od razu zareagowała i napisała wymowny komentarz.

Polskie siatkarki świętują historyczne zwycięstwo

Po zwycięstwie polskich siatkarzy na mistrzostwach Europy apetyty kibiców wzrosły, a wielbiciele tej popularnej w naszym kraju dyscypliny zaczęli z niecierpliwością wypatrywać kolejnych sukcesów. Na szczęście nie musieli na to długo czekać - fantastyczną formę zaprezentowały także polskie siatkarki.

Zawodniczki, które dzięki zwycięstwu nad reprezentacją Włoch awansowały na przyszłoroczne Igrzyska Olimpijskie, dokonały historycznego osiągnięcia - nasza żeńska kadra narodowa wystąpi na tej prestiżowych zawodach pierwszy raz od 16 lat!

Reklama

"Drugi raz w ciągu ośmiu dni polska siatkówka sprawia, że włoska płacze" - pisali dziennikarze włoskiego portalu ivolleymagazine.it, nawiązując do wcześniejszej porażki Italii w finale ME z Polakami.

Doda gratuluje polskim siatkarkom

Nic więc dziwnego, że nasze reprezentantki zaraz po wygranej wpadły w prawdziwy szał zwycięstwa i nie potrafiły powstrzymać emocji.

Nagranie z szatni siatkarek trafiło do mediów społecznościowych. Joanna Wołosz - kapitanka biało-czerwonych - udostępniła filmik, na którym widać, jak dumne z sukcesu zawodniczki tańczą z radości, śpiewając przy tym... piosenkę Dody!

Ich wykonanie stało się w sieci prawdziwym hitem, a wideo z siatkarkami wykonującymi przebój "Nie daj się" [posłuchaj!] opublikowała na swoim profilu stacja TVP Sport.

Pod materiałem pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy. Jeden z nich pozostawiła sama... Doda!

Słynna piosenkarka także nie kryła dumy z naszych reprezentantek i napisała jedynie krótkie, lecz wymowne  "Brawo!!!!"

Polskie siatkarki świętowały awans na Igrzyska Olimpijskie

Na tym nie skończyło się świętowanie zwycięstwa i historycznego awansu.

Agnieszka Korneluk w rozmowie z reporterem Onetu wyznała, nie kryjąc wzruszenia, że od dziecka marzyła o zagraniu na Igrzyskach Olimpijskich. 

"Uwierzcie mi, ile dla niej znaczy reprezentacja, jak ważna dla niej jest gra w tej reprezentacji i ile dla tych dziewczyn znaczy reprezentowanie biało-czerwonych barw i ten awans na igrzyska" - tłumaczył trener Stefano Lavarini.

"Trzeba przyznać, że to był dla nas najważniejszy mecz sezonu. To on decydował, czy pojedziemy na igrzyska olimpijskie, czy dostaniemy te czapeczki. No i się udało. Uważam, że wywalczyłyśmy to w świetnym stylu" - dodała Martyna Czyrniańska.

Zobacz też:

Karolina Korwin Piotrowska napisała do menadżerki Agnieszki Chylińskiej. Wyrazy współczucia 

Koniec domysłów. Syn Steczkowskiej obnaża prawdę o Dodzie

Doda komentuje sprawę związku Agnieszki Chylińskiej i Joanny Ziędalskiej-Komosińskiej

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Doda
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy